Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

Kurcze muszę powiedzieć, że mnie kusicie.

Może faktycznie wybrać się na te ryby.... :roll: :roll: :roll:

Tylko trzeba pozakładać całe ciepłe ubranie jakie mam :lol: :lol:

 

Hmmm pokombinujemy z terminem to może wybierzemy się paczką RW-ową.

 

Przede wszystkim założyć ubranie przeciwdeszczowe ;) reszta to pikuś :)

 

w czerwcu były takie momenty że 2 dni łowiłem w samych spodniach bo było tak ciepło i słońce świeciło że nie dało się wystać. Mordka i mięsień piwny się tak opalił że był nie do poznania :)

 

Ustalamy termin panowie póki jestem przy kasie :)

 

coolibeer jakbyśmy się dogadali terminowo to moglibyśmy razem jechać - dojechałbyś do Łodzi a potem razem samochodem.

Tylko mogą być problemy z terminami bo cholernie mało czasu mam :(

 

Ya to ja się dostosuje do terminu który ci pasuje. Jeśli stukowi odpowiada to robimy wypad. Ja muszę zrobić zapasy na zimę :)

 

 

Satinka przygarniemy kropka jak bys chciała. Będziesz nam na łajbie gotowała :)

 

Wracam do rozmów

 

coolibeer a musi być w weekend czy wchodzą w grę tzw. dni robocze? Bo w weekendy pracuję :(

 

Mogą wtedy skrobne dzień urlopu

 

A gdzie to się panowie wybierają? :o

 

To którą z dziewczyn wkońcu zabieramy do gotowania na łajbie? :roll: Nie musi być ładna........................... :roll:

 

Może 11, 12, 13 listopada. Wyjechać można nawet 10 po południu. Na razie wygląda, że może będę miał wolne...

 

Jakby Stuk zagwarantował pogodę i dobre połowy to można jechać. :)

 

Takie rzeczy to tylko w ERZE :lol: :lol: ,a ja mam tel. w plusie :roll:

 

Najgorsza właśnie jest ta niepewna pogoda :evil: czasem przyjeżdża się 500 km całuje klamke na kutrze i wraca do domu :evil:

Ot cały urok morskiego wędkowania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

To którą z dziewczyn wkońcu zabieramy do gotowania na łajbie? :roll: Nie musi być ładna........................... :roll:

 

Stuk

Wszystkie panie są ładne !

A te z RW są bardzo ładne, wszystkie, bez wyjątku !

 

Na trzeźwo? :o :o

Wszystkie? :o :o :o

 

 

Po dwóch winach nie ma brzydkich pań... Wszystkie są ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11,12,13 mi pasuje. najlepiej wybrac się na 2 dni bo jak w jeden nie wyplyniemy z powodu pogody to moze sie uda na drugi. Nam jeden dzień w czerwcu wypadł sztorm 12 stopni brrr i zaden stateczek nie wyplynal

To ja bym musiał jutro zadzwonić na łajbę jak z pogodą na te dni, i czy mają w razie czego kilka miejsc wolnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To którą z dziewczyn wkońcu zabieramy do gotowania na łajbie? :roll: Nie musi być ładna........................... :roll:

 

Stuk

Wszystkie panie są ładne !

A te z RW są bardzo ładne, wszystkie, bez wyjątku !

 

Na trzeźwo? :o :o

Wszystkie? :o :o :o

 

 

Po dwóch winach nie ma brzydkich pań... Wszystkie są ładne :)

 

Chyba spłoszyły się nam wszystkie panie? :roll: :roll: :roll:

Przecież nie gryziemy............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11,12,13 mi pasuje. najlepiej wybrac się na 2 dni bo jak w jeden nie wyplyniemy z powodu pogody to moze sie uda na drugi. Nam jeden dzień w czerwcu wypadł sztorm 12 stopni brrr i zaden stateczek nie wyplynal

To ja bym musiał jutro zadzwonić na łajbę jak z pogodą na te dni, i czy mają w razie czego kilka miejsc wolnych?

 

Spróbuj zadzwonić.

Jak znam życie to okaże się, że nie będzie pogody, kuter jest zepsuty a ryby poszły spać, ale spróbować warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11,12,13 mi pasuje. najlepiej wybrac się na 2 dni bo jak w jeden nie wyplyniemy z powodu pogody to moze sie uda na drugi. Nam jeden dzień w czerwcu wypadł sztorm 12 stopni brrr i zaden stateczek nie wyplynal

To ja bym musiał jutro zadzwonić na łajbę jak z pogodą na te dni, i czy mają w razie czego kilka miejsc wolnych?

 

Spróbuj zadzwonić.

Jak znam życie to okaże się, że nie będzie pogody, kuter jest zepsuty a ryby poszły spać, ale spróbować warto...

Mam nadzieję,że jest coś wolnego, bo na inne kutry raczej bym się nie wybierał w ciemno.A na dorsze teraz chyba najlepsza pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobranoc 8)

 

Dopiero przyszłam, a Wy tu dobranoc :-? :roll:

 

:lol:

 

 

Dzień dobry

 

To ustalamy termin 11 a wyjazd 10 po południu. Ya zrób tak żebyś 11 miał wolne ;) heheh bo czerwona kartka z kalendarza :p

 

Stuk dzwoń na łajbę i rezerwuj mi wędkę :)

 

Satinka jedziesz z nami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coolibeer, zniknął Twój ostatni post :roll:

Chyba administrator usunął, było nieco za ostre... :lol: Szkoda, że Stuk tego nie widział, chciałabym przeczytać, jak Cię ochrzania :lol:

 

Wyśle mu na priva ;)

 

Miło zaskoczony że moderatorzy czuwają... tylko drugi post nie był za ostry a zniknął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coolibeer, zniknął Twój ostatni post :roll:

Chyba administrator usunął, było nieco za ostre... :lol: Szkoda, że Stuk tego nie widział, chciałabym przeczytać, jak Cię ochrzania :lol:

 

Co za post? Nic nie widziałem :evil: :evil:

Chłopaki złe wieści, dzwoniłem właśnie na łajbę i od listopada przerzucają się na łososie :evil: :evil: :evil: czyli kicha, pozostają inne kutry z Ustki, ale wiem o nich tyle co Wy :-? . Ale ja chyba wyskoczę z nimi na ostani wypad w środę lub czwartek(a chciałem właśnie sobie zostawić ostatnie dorszowanie na listopad) :evil: :-? :-? Może mi wtedy podpowiedzą czy jest jakiś wart polecenia kuter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chyba wyskoczę z nimi na ostani wypad w środę lub czwartek(a chciałem właśnie sobie zostawić ostatnie dorszowanie na listopad) :evil: :-? :-? Może mi wtedy podpowiedzą czy jest jakiś wart polecenia kuter?

 

czyli nici z organizacji wypadu?

 

Może się załapię na czwartek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chyba wyskoczę z nimi na ostani wypad w środę lub czwartek(a chciałem właśnie sobie zostawić ostatnie dorszowanie na listopad) :evil: :-? :-? Może mi wtedy podpowiedzą czy jest jakiś wart polecenia kuter?

 

czyli nici z organizacji wypadu?

 

Może się załapię na czwartek? :)

Jak dojedziesz na ten czwartek? Wiem,że szukają ludzi na tą środę i czwartek.

Jak nie będzie kompletu to kicha :evil: nie popłyną :-?

Dzwoń, zaklepuj termin na czwartek to sobie kija pomoczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...