Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

A dzisiaj świętują wszyscy Andrzeje! :lol:

Imprezy odbyły się już w sobotę, ale dziś są prawdziwe Andrzejki :D

Najlepsze życzenia dla wszystkich Andrzejów

 

http://chocWI4.jpg

 

...i prezent dla tego Andrzejka, który najwięcej sie udziela na RW :wink: :lol:

 

http://centrumwedkarstwa.pl/sklep/obrazki/bigbossd.jpg

 

 

To jest to co tygryski lubią najbardziej. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...........mnie się już gały zamykają :-?

Idę spać, jeszcze tylko chomikowi wyjmę kółko bo mnie już zaczyna tym bieganien wkurzać :evil: :evil: :-? :-? udusze gamonia albo Gwidona zawołam! :lol:

 

I DLATEGO CHOMIK STUKOWEJ PADŁ ,ZMARŁ, ZOSTAŁ ZJEDZONY ... :(

STUK ZDOBYŁEŚ JUZ NOWEGO ?????

To opowiem od początku...........żony kochany chomiczek okazał się nocnym biegaczem :-? :evil: :lol: I pomykał w swoim kółeczku jak nakręcony.

To jak nam spać nie dawał to wstawało się w nocy, otwierało klatkę, zabierało kółko do biegania, zamykało klakę i szło się spać.Aż do dzisiejszej nocy........

Dziś stukowa miała nockę więc mi przypadło wsatć w nocy i zabrać mu te diabelne kółko :-? A,że światła nie chciało mi się zapalić :roll: całą procedurę zrobiłem po ciemniaku..............

Śpię sobie w najlepsze , a tu nagle.......hałas i łomot uciakającego Gwidona z pokoju!!!!!!!!!

CHOMIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o

Niestety jak dorwałem Gwidona to już było za późno :cry: :cry: :cry: :cry:

(widocznie żony chomiczek zwiał mi wyciąganiu klatki :cry: )

I dziś po robocie objeździłem całe miasto za podobnym chomikiem , aby się żona nie dowiedziała :roll: :roll: , generalnie w dzień cały czas spał i mogła go nie zauważyć, a raczej jego braku :roll: .

Udało mi się kupic, ale już trochę innego koloru :roll: , żonę zagadał ojciec a ja chomika, cichcem podrzuciłem do klatki...............

 

PS.Dópa blada :evil: :-? stukowai tak się połapała :roll: i nazywa Gwidona mordercą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To opowiem od początku...........żony kochany chomiczek okazał się nocnym biegaczem :-? :evil: :lol: I pomykał w swoim kółeczku jak nakręcony.

 

Wszystkie chomiczki śpią w dzień, a buszują w nocy :lol: One to mają zakodowane w genach :D Też mieliśmy kiedyś chomiczki, ale niewiele z nich było pożytku właśnie ze względu na nocny tryb życia... Klatkę musieliśmy trzymać w osobnym pomieszczeniu (w bloku była to kuchnia), bo w nocy zasuwały na karuzeli i wyczyniały jakieś akrobacje - trudno było przy tym pospać :roll:

Każdy z nich żył około 2-ch lat, bo tyle im jest dane :cry: Potem już więcej nie chcieliśmy chomiczka. Teraz jest króliczek -pieszczoszek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To opowiem od początku...........żony kochany chomiczek okazał się nocnym biegaczem :-? :evil: :lol: I pomykał w swoim kółeczku jak nakręcony.

 

Wszystkie chomiczki śpią w dzień, a buszują w nocy :lol: One to mają zakodowane w genach :D Też mieliśmy kiedyś chomiczki, ale niewiele z nich było pożytku właśnie ze względu na nocny tryb życia... Klatkę musieliśmy trzymać w osobnym pomieszczeniu (w bloku była to kuchnia), bo w nocy zasuwały na karuzeli i wyczyniały jakieś akrobacje - trudno było przy tym pospać :roll:

Każdy z nich żył około 2-ch lat, bo tyle im jest dane :cry: Potem już więcej nie chcieliśmy chomiczka. Teraz jest króliczek -pieszczoszek :D

 

Ja tam teraz kupię sobie szczura, bardzo inteligentne zwierzaki, w dodatku aktywne w dzień :D :D a jak wybiorę rasę DUMBo to im żaden kot nie podskoczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...