Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

 

Oj dziewczyny, dziewczyny!!!!!!!

Was tylko same zostawić :lol: :o

 

Trzeba było pilnować we wontku, a nie bawić się nożem z fińskiej stali! :wink: :lol:

Ty się nie nabijaj bo mi żona po tym jak sobie palucha dziabłem zabrała ten superaśny fiński nóż i odda mi dopiero po świętach :cry: :evil: :lol:

 

 

No to już jutro Ci odda! :lol: :lol: :lol:

I zaraz lecę do rybnego po 10 kg pstrągów i będe się bawił w filetowanie!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

Coś Ty! Znowu się dziabniesz i Stukowa będzie musiała Ci zaszywać! :wink:

Póki dziabię się w palce jest ok, gorzej jak utnę.............. :roll:

 

 

To trzeba do filetowania zakładać obcisłe majtki, żeby nic nie dyndało! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj dziewczyny, dziewczyny!!!!!!!

Was tylko same zostawić :lol: :o

 

Trzeba było pilnować we wontku, a nie bawić się nożem z fińskiej stali! :wink: :lol:

Ty się nie nabijaj bo mi żona po tym jak sobie palucha dziabłem zabrała ten superaśny fiński nóż i odda mi dopiero po świętach :cry: :evil: :lol:

 

 

No to już jutro Ci odda! :lol: :lol: :lol:

I zaraz lecę do rybnego po 10 kg pstrągów i będe się bawił w filetowanie!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

 

Coś Ty! Znowu się dziabniesz i Stukowa będzie musiała Ci zaszywać! :wink:

Póki dziabię się w palce jest ok, gorzej jak utnę.............. :roll:

 

 

To trzeba do filetowania zakładać obcisłe majtki, żeby nic nie dyndało!

 

 

najlepiej z elastycznej koronki

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po świętach :wink:

Ja czuję się obżarta, zmęczona tym obżarstwem i nic mi się nie chce z tego obżarstwa :roll: :roll: :evil:

 

Też jestem obżarta i chyba zaraz się zmuszę do jakiegoś małego spacerku :roll: .Namówię też męża, powiem mu, że idziemy na romantyczny spacer we dwoje i będziemy oglądać gwiazdy... :wink: Co prawda widać tylko księżyc, ale to też romantyczny widok... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po świętach :wink:

Ja czuję się obżarta, zmęczona tym obżarstwem i nic mi się nie chce z tego obżarstwa :roll: :roll: :evil:

 

Też jestem obżarta i chyba zaraz się zmuszę do jakiegoś małego spacerku :roll: .Namówię też męża, powiem mu, że idziemy na romantyczny spacer we dwoje i będziemy oglądać gwiazdy... :wink: Co prawda widać tylko księżyc, ale to też romantyczny widok... :wink: :D

A co chłopak winyy żeś się objadła!!!!!! :o :-? :lol: Daj mu spokojnie poleżeć.................grary byś pomyła za ten czas............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...