Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

 

Gupia jesteś :evil: :p

JAAAAAAA :o

Wiem :D :lol:

I dobrze mi z tym :lol: :lol: :lol:

 

Normalnie sama młodzież :lol: :lol:

No, pod względem dojrzałości psychologicznej to ja w gimnazjum jestem.

A ja właśnie podstawówkę powtarzam :roll: :roll:

Ja też - choć chętnie bym do przedszkola wróciła - ech te dwie godzinki leżakowania :lol:

 

Bożesz... Same pryki tutaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też - choć chętnie bym do przedszkola wróciła - ech te dwie godzinki leżakowania :lol:

 

Bożesz... Same pryki tutaj :lol:

Na leżakowanie to ja jestem też chętny :) A na starych pryków nie narzekaj, bo może się okazać że wy z tych starszaków to już właściwie do uśpienia się nadajecie. Znajdzie się jakiś forumowicz na poziomie grupy młodszej albo wręcz żłobka.

 

Temat wieku i dojrzałości psychologicznej uważam niniejszym za zamknięty i zarządzam, że na czas pisania na RW ustala się jednorodny wiek dla wszystkich piszących, wynoszący lat 25 (w końcu prezes jestem, więc mogę). Od powyższego przysługuje odwołanie w terminie dni 7 do organu wydającego zarządzenie (czyli do mnie).

 

No!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no!

To ja się odwołuję!

Sobie uciąłeś 16 , a mnie tylko 4,5 :roll:

No tak nie można.

 

Toż to brak sprawiedliwości.

 

To raz, a dwa - że nie ma potrzeby ucinania czegokolwiek, bo ja z 25-latkami nie mam o czym rozmawiać, natomiast ludziki starsze ode mła o pół do półtorej dekady, odpowiadają mi zdecydowanie bardziej. Więc żadnych kryzysowych cięć tu proszę nie wprowadzać :lol:

 

A na starych pryków nie narzekaj, bo może się okazać że wy z tych starszaków to już właściwie do uśpienia się nadajecie.

 

Nooo... Zależy kto by miał usypiać... :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To raz, a dwa - że nie ma potrzeby ucinania czegokolwiek, bo ja z 25-latkami nie mam o czym rozmawiać, natomiast ludziki starsze ode mła o pół do półtorej dekady, odpowiadają mi zdecydowanie bardziej. Więc żadnych kryzysowych cięć tu proszę nie wprowadzać :lol:

 

I tak trzymaj! :D Ludziki starsze zawsze mogą coś doradzić :wink:

(dobre rady zawsze w cenie ) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 jest liczbą ładną, bo okrągłą. Jak chcecie mogę zmienić na 15... też okrągła i do mnie będzie bardziej pasująca. Tyle że wtedy moglibyśmy zmienić RW na r00zhowiuSki3Go bl00gasKA oraz zacząć nosić spodnie z krokiem w okolicach kostek (a to niebezpieczne bo się zaplątać można).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...