Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

O cholera jak pisałam pierwszy post to strona jeszcze się skończyła, ale ktoś mnie wyprzedził!!!!

 

A ja nie zauważyłam....

 

Bo już chcę do domu a tu ciągle coś! :D :D

Pa

 

Bo pisanie na forum jest jak narkotyk... :lol:

Nie możesz iść do domu tylko musisz pisać, i pisać, ... i pisać.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonika :o

co się stało?

 

Kupuje materiały - klej jakies taśmy uszczelniające itd., daje mi rachunki i ja to płacę na bieżąco.

Za pierwszym razem mówi:

"ja tam mam rabat, z którym się z Panią podzielę, ale proszę mi dopłacić 10%".

Zapłaciłam.

Wczoraj dał znowu rachunki. Ja przed chwilą zadzwoniłam do tej sprzedającej firmy, a facet mi podaje dokładnie taką samą cenę jak na fakturze i jeszcze mówi, że gdybym u nich brała dużo to i z 25% rabatu by mi dał.

Nie dość, że płacę pełną cenę, to jeszcze dopłacam 10% do rachunków.

Przecież to rozbój w biały dzień. :evil: :evil: :evil:

 

I co mam teraz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonika :o

co się stało?

 

Kupuje materiały - klej jakies taśmy uszczelniające itd., daje mi rachunki i ja to płacę na bieżąco.

Za pierwszym razem mówi:

"ja tam mam rabat, z którym się z Panią podzielę, ale proszę mi dopłacić 10%".

Zapłaciłam.

Wczoraj dał znowu rachunki. Ja przed chwilą zadzwoniłam do tej sprzedającej firmy, a facet mi podaje dokładnie taką samą cenę jak na fakturze i jeszcze mówi, że gdybym u nich brała dużo to i z 25% rabatu by mi dał.

Nie dość, że płacę pełną cenę, to jeszcze dopłacam 10% do rachunków.

Przecież to rozbój w biały dzień. :evil: :evil: :evil:

 

I co mam teraz zrobić?

 

Może powiedzieć o tym temu, który zarządał tych 10%, że sprawdziłaś i że oszukuje Cię... Porównałaś ceny i coś tu jest nie tak.. W związku z tym prosisz o wyjasnienie. Jak zacznie motać to pozostaje chyba rozstać się.. Jak widać wszędzie są tacy co to kręcą... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany Sonika, no to rzeczywiście pasztet niezły. Przegiął gościu :evil:

Nie wiem co ci poradzić :-? Jedno jest pewne nie możesz tego tak zostawić, trzeba rozmówić się z gościem.

No ale najpierw ochłoń trochę i ustal taktykę z mężem....

 

Jak masz mu nawrzucać to po co ochłonąć? Jak jesteś zdenerwowana to mu bardziej pójdzie w pięty! :x

Przede wszystkim musisz przedsięwziąć wszelkie kroki, które uniemozliwią mu poczynienie większych szkód i dalsze naciąganie. A potem jak zabezpieczysz się by już nie mógł nic Ci więcej nabróździć to trzeba rozmówić się z gosciem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...