Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

Ja miałem kiedyś glazurnika, który przychodził o 7.00 wypijał ze mną kawę i jak ja wychodziłem do pracy to on .. po 10min ulatniał się :evil:

Woziłem się ok 3-4tyg. znim. Wywaliłem go. Zostawił mnie z rozgrzebaną podłoga w przedpokoju, źle połozona w kuchni... Ale nie było wyjscia. Nie mogłem dalej dokładać do interesu. I pieniędzy i czasu...

Moja rada: wywal go od razu. I nie daj się więcej nacinac mu. Trudnio, zostaniesz z rozbabraną robotą, troszkę czasu stracisz, ale myślę, że znajdziesz drugiego magika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mogę teraz nic mówić, bo jak pójdzie i mnie zostawi z tymi rozgrzebanymi łazienkami, to co zrobię?

A chociaz dobrze robi swoją robotę?

 

W tym sęk, że robi bardzo dobrze i takiego drugiego szybko nie znajdę.

 

Chyba zrobię tak:

teraz nic nie powiem, ale sobie ulżę przy rozliczeniu.

Potrącę mu 20% za oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mogę teraz nic mówić, bo jak pójdzie i mnie zostawi z tymi rozgrzebanymi łazienkami, to co zrobię?

A chociaz dobrze robi swoją robotę?

 

W tym sęk, że robi bardzo dobrze i takiego drugiego szybko nie znajdę.

 

Chyba zrobię tak:

teraz nic nie powiem, ale sobie ulżę przy rozliczeniu.

Potrącę Mu 20% za oszustwo.

 

A jak mu udowodnisz, że oszukiwał Cię? Nagrasz rozmowę ze sprzedawcą? A tak to mówisz, że rozmawiałaś i wyszło, ze oszukiwał Cię, więc "Do widzenia".

A tak to nie masz pewności, czy przypadkiem gdzie indziej Cię nie oszukuje... :(

Jak na materiałach oszukuje to nie ma pewności, że gdzie indziej jest uczciwy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kupować więcej materiałów i część wynosić z placu budowy,

kupować jedne materiały (np. klej), a uzywać innych...

Nie chcę Cię straszyć, ale na prawdę jest dużo sposobów by okradać.. Nie że bym sam okradał, ale w przeszłości byłem naiwny i dałem się kilka razy otumanić.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja żona jest z Krakowa i mówi, że tam są bardziej uczciwi ludzie niż w W-wie.

Np. znam sklep w Milanówku (gdzie aktualnie mieszkam) w którym ZA KAZDYM razem, na prawdę za każdym razem mylą się na swoją korzyść o ok 5-15%!! Ostatnio zacząłem chodzić tam z kalkulatorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...