Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

To biedna jesteś :cry: :cry: :cry:

 

A może Piotruś ma kolkę?

 

 

nie wiem a jak to poznac?

 

herbatka koperkowa jest ok?

 

karmisz naturalnie? Jak tak to może lepiej sama na wszelki wypadek pij herbatkę z kopru włoskiego (można się do niej przyzyczaić, nawet ją polubiłam) wtedy nie dopajasz dziecka a to co potrzebne dostarczane jest z pokarmem. Przynajmniej ja tak robiłam i było ok. no ale moje dziecko nie cierpiało na kolki. Z tego co wiem to dziecko jest wtedy niespokojne, pręży się no puszcza gazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

To biedna jesteś :cry: :cry: :cry:

 

A może Piotruś ma kolkę?

 

 

nie wiem a jak to poznac?

 

herbatka koperkowa jest ok?

 

karmisz naturalnie? Jak tak to może lepiej sama na wszelki wypadek pij herbatkę z kopru włoskiego (można się do niej przyzyczaić, nawet ją polubiłam) wtedy nie dopajasz dziecka a to co potrzebne dostarczane jest z pokarmem. Przynajmniej ja tak robiłam i było ok. no ale moje dziecko nie cierpiało na kolki. Z tego co wiem to dziecko jest wtedy niespokojne, pręży się no puszcza gazy

 

karmie piersia ............. i juz wymiekam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku zanim maluch nauczy się porządnie ssać jest trudno, potem dziecko więcej ssie, najada się więcej i porządniej, laktacja się normuje i jest ok. Ważne jest nie dopajanie innymi płynami bo ze smoka łatwiej się ciągnie i małe leniuszki potem protestuja, że się muszą nagimnastykować przy cycu :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...