Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

media to raz dwa na pewno ..... jak masz projekty :-D

 

Projektami dla naszych działek zajmuje się agencja. My mamy uzyskać tylko pozwolenie na budowę, bo to ponoć przyspieszy doprowadzenie prądu, a resztą zajmuje się agencja.

Każda działka z tej łąki ma zapłacić za gaz, prąd i wodę (podprowadzenie pod działkę) po ok.13tyś. Ale i tak jestem pełem obaw.

Jak byłem wczoraj na działce to na razie jest to szczera łąka i jakiś kundel chciał mnie ugryźć.. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego małża kuzynka ma dzis mature ......

 

biedni jak oni sie teraz wymecza przez 1,5 miesiaca .....

 

Wczoraj rozmawiałem z jednym z maturzystów. Syn mojej chrzesnej.

Nie jest tak źle:

- pisemny polski - prezentacja na wybrany temat. On ma chyba temat "Język literacki sprawozdań sportowych".

 

A kurcze musiałem odpowiadać na temat jakieś gramatyki, wierszy chyba Norwida itp... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustny język - miałem to samo

pisemny polski - tez miałem

pisemny język - tego nie miałem, ale w końcu jesteśmy w UE i trzeba znać języki. Może jakbym miał pisemny z języka to bym miał motywację do lepszego nauczenia się go.

pisemny historia - ja miałem matmę.

No i potem to już zdają pisemne z wybranych przedniotów, które mają zapewnić im przepustkę na studia.

Nie jest źle, tylko że to jest pierwszy rocznik, dlatego taka panika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie dobrze :-))))))))))

 

 

a gdzie masz dzialke>? w warszawie??????

narazie milanowek????? chcesz stamtad uciec????

 

Mieszkanie mam w Milanówku, w działka jest na obrzeżach W-wy (Nowodwory - Winnica Płn).

Ja czuję się Warszawiakiem i tyle. Poza tym całe życie spędzam w W-wie i irytuje mnie np. to że wieczorem nie mam jak wrócić do domu bo pociagi kończą jazdę ok 23 i w dodatku chodzą coraz rzadziej... Poza tym taxi z Centrum na Tarchomin to ok.30pln, a do Milanówku (30km) pewnie ze 150pln...

A w dodatku bardzo podoba mi się pomysł domku w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem wczoraj na działce to na razie jest to szczera łąka i jakiś kundel chciał mnie ugryźć

 

Miał tupet.... :lol: :lol: :lol:

Za każdym razem jak przyjadę na działkę to ten kundel mnie atakuje! Troszkę denerwujący jest to pies... Może powinienem przyjachać z psem mojej siostry (golden retriver). Golden jest bardzo spokojny, ale za to w obronie swoich to gotów jest zabić... Widziałem go w akcji... Lepiej nie atakować siostry jak jest z psem. A kiedyś jednego takiego brytana to tak pogryzł, bo zaczął warczeć na siostrę (ten brytan) i gotował się do ataku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to sie nawet wydaje ze ta matura jest bardzo prosta....30% punktów na 100 zeby ja zdac....hmm..

Coś w tym jest! Ja musiałem 2 razy w ciagu 2 miesięcy zdawać egzamin z matematyki. Napierw na począdku maja mataura, a potem egzamin na studia. Po co 2 razy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...