Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

No tak ....

 

Tylko przez weekend mnie nie było, a tu proszę:

Punkty sobie nabijają!

Awansują się do ELITY!

coś takiego..... :wink:

 

A na dodatek:

Poniedziałek rano, a tu rozpusta! :D :D

 

Ależ Daria, nikt Ci nie broni dostać się do elity. Wystarczy jak popracujesz sobie na tym wątku i przy pewnym wysiłku myslę, że tydzień by Ci wystarczył... Przecież to tylko 120 postów dziennie, czyli przy średnio 10 postach na godzinę (co 6min) daje tylko 12h na dobę... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

No tak ....

 

Tylko przez weekend mnie nie było, a tu proszę:

Punkty sobie nabijają!

Awansują się do ELITY!

coś takiego..... :wink:

 

A na dodatek:

Poniedziałek rano, a tu rozpusta! :D :D

 

Ależ Daria, nikt Ci nie broni dostać się do elity. Wystarczy jak popracujesz sobie na tym wątku i przy pewnym wysiłku myslę, że tydzień by Ci wystarczył... Przecież to tylko 120 postów dziennie, czyli przy średnio 10 postach na godzinę (co 6min) daje tylko 12h na dobę... :lol:

 

Ależ to nie zazdrość przeze mnie przemawia. Ja tylko pogratulować chciałam .... :D

A co do pracy na wejściem do elity - jestem zmuszona do pracy w pracy i niestety nie mogę się skoncentrować tylko na tym. Ale jak czas pozwoli to będę się bardzo starać!!! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To witam Daria w klubie!!!

Co słychać?

 

Cichy szum wiatraczków, radio z działu sprzedaży i wiecznie zdenerwowanych klientów!!

 

Zaznaczam, że ode mnie tylko ten wiatraczek!

U mnie słychać telefony i co i raz jakieś głosy jak coś nie działa w systemach informatycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...