Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekord wpisow....


Rysiu J

Recommended Posts

38 jasne teraz musze na chwile wyjsc a w tym czasie ktos z p[ierwszego miejsca natrzaska sobie i osiagnie30 a ja znowu bede ostatnia :-(

 

Kasztanka, nie jesteś ostatnia tylko czwarta!

 

Zaraz będzie kara regulaminowa za brak obeznania w rankingu :evil:

 

 

no jasne jeszczze mi kara potrzebna

 

zalamie sie kompletnie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12921

  • Jajcek

    11240

  • andre59

    10909

  • stukpuk

    10872

Najaktywniejsi w wątku

kasztanka: Na stronie z zestawieniem wątków są ilości.

 

Sonika: w Twoim linku jest tylko strona z porównaniem, ale trzeba wiedzieć co porównywać :) Modele poproszę.

 

 

No porównać te trzy modele między sobą, przecie

 

Ale jakie, Soniko, jakie? Tam się nie ustawiają modele to porównania, trzeba je wybrać "z łapki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 jasne teraz musze na chwile wyjsc a w tym czasie ktos z p[ierwszego miejsca natrzaska sobie i osiagnie30 a ja znowu bede ostatnia :-(

 

Kasztanka, nie jesteś ostatnia tylko czwarta!

 

Zaraz będzie kara regulaminowa za brak obeznania w rankingu :evil:

 

 

no jasne jeszczze mi kara potrzebna

 

zalamie sie kompletnie :-(

 

A tam zaraz załamiesz się. Jak tylko Sonika :wink: trzaśnie 30 stronę, zaraz zrobię update rankingu i będziesz na bieżąco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztanka: Na stronie z zestawieniem wątków są ilości.

 

Sonika: w Twoim linku jest tylko strona z porównaniem, ale trzeba wiedzieć co porównywać :) Modele poproszę.

 

 

No porównać te trzy modele między sobą, przecie

 

Ale jakie, Soniko, jakie? Tam się nie ustawiają modele to porównania, trzeba je wybrać "z łapki"

 

 

Dziwne :o :o :o

Jak ja tam wchodzę to mam obok siebie trzy modele.

A Ty nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

teraz to juz spadam

do za chwile

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

teraz to juz spadam

do za chwile

buziaki

 

 

gratulacje dla kasztanki!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...