Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Namiary na dostawcow i wykonawcow !!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 268
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
to zalezy od priorytetow ... chcesz tanio??, dobrze ?? jakies nietypowe suwanki ?? pakiety trzyszybowe ?? okniarskich firm jest mase i najpierw proponuje sie skonkretyzowac :)

 

 

ja zamawialam w oknoplascie /w rybniku na chrobrego/ tam tez zamawialam brame i bede zamawiac dzwi :)

 

 

I jak się sprawują te okna od nich? I mam pytanie jaki kolor masz okien? I jeśli szare bądź brązowe to jak wyglądają w domu? Bo zastanawiam się nad szarymi ale nie wiem jak to będzie wyglądało w domu czy nie będzie za ciemno...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Chciałam przestrzec przed murarzem Dawid Mroczek z Świerklan oszust. nie potrafi murować, nie mówiąc o szałunku na wieniec który porozciskało. Jak kazałałam mu przyjść skuwać wieniec to sie więcej nie odezwał. Uważajcie na niego!!!!!!!!!!!!!

 

Poszukuje zatem murarza który zrobi mi obmurówke ścianki działowe i dwa kominy systemowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam

Do tynków polecam Pana Tomka z Rybnika. Dopiero co skończyli tynkować u mnie i szczerze powiem że zanim ich wybraliśmy, trochę pojeździliśmy z żoną po budowach pooglądać robotę kilku firm. Najlepiej wypadł Pan Tomek a stosunek jakości do ceny był wogóle bez porównania z konkurencją.

Mój kierownik budowy nie miał najmniejszych zastrzeżeń przy odbiorze , ściany równe, kąty wszędzie wyprowadzone, budowa czyściutka na koniec rozliczenie miłe i jeszcze 200 zł opuścił z ceny końcowej na jak to określił dalsze prace powykonawcze.

Co jeszcze mnie uderzyło to to że w czasie i pracy nigdy nie znalazłem nawet kapsla od piwa czy innego alkoholu, chłopaki nawet nie chcieli o tym slyszec kiedy im na budowę zgrzewkę piwa przywiozłem ! Takie zachowanie wśród budowlańców to rzadkość.

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to chętnie podam namiar na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80
Wszystkim , którzy się wykańczają polecam ekipę od zabudowy kartonowo-gipsowej - Marcin Kubik http://www.gre-mar.net tel. 667488358

Fajne chłopaki , można się z nimi dogadać a i materiały potrzebne kupią. Mało kogo polecam ale z nich jesteśmy zadowoleni.

Ja również ich polecam-robili u mnie sufity podwieszane, półki g/k. Solidnie i czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...