Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Namiary na dostawcow i wykonawcow !!


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 268
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam.

Po zakończeniu budowy mam do polecenia następujące ekipy:

STAN SUROWY: firma budowlana "Klinika budowlana" z Rybnika - Ochojca, rzetelna, wszystko na czas,

TYNKI: Ideal Putz z Raciborza - rewelacja

INSTALACJE ELEKTRYCZNE: tel. 501220930- konkretny, rzeczowy no i najważniejsza sprawa - TERMINOWOŚĆ.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...
  • 1 month później...

Witam,

 

z czystym sumieniem mogę polecić moje firmy od budowy domu (Gliwice Brzezinka):

 

- DACH (więźba, deskowanie, pokrycie dachu, pełna obróbka okien i kominów) Pan Krzysztof Jochem z Ujazdu.

- Stan Surowy Otwarty (bez dachu) Pan Marcin Paleczek z Przyszowic Budmix 2.

 

Obydwie firmy znają się na tym co robią. Ekip nie trzeba pilnować, ewentualnie tylko uzgadniać pewne kwestie związane z projektem domu.

 

- SSO - Budmix 2 Pan Marcin Paleczek, szef firmy słowny, rzetelny, terminowy. Pracuje równo i każdego dnia na budowie razem ze swoimi pracownikami, wszystkiego pilnuje osobiście. Budynek postawiony wręcz podręcznikowo, czysto i bez żadnych zastrzeżeń.

 

- DACH - Krzysztof Jochem, szef firmy słowny, rzetelny, terminowy. Osobiście wykonuje całą konstrukcje dachu i nadzoruje skrupulatnie przebieg dalszych prac tj. pełnego deskowania z pokryciem FWK, pokrycia dachówką, orynnowania, wstawiania okien, obróbki kominów itp. Dach wykonany perfekcyjnie.

 

Obydwie ekipy zajmowały się pełną logistyką związaną z zaopatrzeniem materiałów na budowę. Organizacja jest na najwyższym poziomie. Wszystko na czas i wszystko to co miało być. Zero zastrzeżeń, tylko z korzyścią dla Inwestora. Naprawdę polecam i zapraszam do kontaktu, jeśli ktoś nadal szuka fachowców do budowy swojego własnego domu. Uważam, że Ci Panowie w pełni zasłużyli na moją rekomendację i polecenie.

Pozdrawiam, Inwestor z Gliwic :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagląda tu ktoś jeszcze?

 

potrzebuję namiary na firmę która tanio i solidnie zrobi mi schody: metalowy stelaż, drewniane stopnie :)

 

Ciacho weś spróbuj u tego gostka co ma na przeciwko korbla. Tam na rogu w tym wielkim budynku jest schody oni fajnie robią:] Ja mam od nich i jestem zadowolony :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...