Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYNEK wtórny - czyli Kupie, Sprzedam ... Oddam w dobre rece :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kupię stemple budowlane o dł. 2,30m, ok 100szt. w przyzwoitym stanie i dobrej cenie.

Posiadam własny transport.

 

Proszę o info jeżeli jest ktoś zainteresowany sprzedażą, inne propozycje również rozważę.

 

Jacek

 

Witam za miesiac bede miał do sprzedania stemple na 2.30 ponad 100 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

sprzedam 2 paczki wełny szklanej super-mata isover, grubość 180 mm

współczynnik przewodzenia ciepła jedynie - 0,033 W/mK

w paczce jest 3,48 m2, 60 zł za paczkę

http://allegro.pl/welna-isover-supermata-super-mata-180-mm-i1635567252.html

 

3 paczki wełny mineralnej rockwool superrock, grubość 150 mm

współczynnik przewodzenia ciepła 0,035 W/mK

2,4m2 w paczce, 30 zł za paczkę

http://allegro.pl/welna-mineralna-rockwool-superrock-150-mm-i1600238198.html

Możliwość negocjacji.

 

tel. 505-064-374

odbiór Rybnik, ul. Żużlowa

możliwość gratisowego dowozu w obrębie Rybnika w przypadku wzięcia całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kantorki 10 cm na 10 cm używane po jednej budowie (w różnych długościach) około 100 mb świetnie nadają się do szalowania stropu

do odbioru w Rydułtowach... kontakt na maila [email protected] lub [email protected] lub oczywście PM z muratora :]

cena jak mnie interesuje to 4 zł /mb transport we własnym zakresie(mogę pomóc załatwić transport... mam znajomego z samochodem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kantorki 10 cm na 10 cm używane po jednej budowie (w różnych długościach) około 100 mb świetnie nadają się do szalowania stropu

do odbioru w Rydułtowach... kontakt na maila [email protected] lub [email protected] lub oczywście PM z muratora :]

cena jak mnie interesuje to 4 zł /mb transport we własnym zakresie(mogę pomóc załatwić transport... mam znajomego z samochodem)

 

Apacz 84, a masz może deski szalunkowe do odsprzedaży? Co do kantówek, najdłuższe mają ile długości? Mam busa i nie wiem czy mi wejdzie, a jak transport płatny to ile może skasować do Popielowa? :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apacz 84, a masz może deski szalunkowe do odsprzedaży? Co do kantówek, najdłuższe mają ile długości? Mam busa i nie wiem czy mi wejdzie, a jak transport płatny to ile może skasować do Popielowa? :jawdrop:

Najdłuższe maja około 6,30 m a co do transportu jestem można się dogadać..... jednak wolałbym żebyś sobie je zobaczyła przed zakupem:] a desek niestety nie umiem na razie sprzedać bo czka mnie jeszcze szalowanie murków oporowych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższe maja około 6,30 m a co do transportu jestem można się dogadać..... jednak wolałbym żebyś sobie je zobaczyła przed zakupem:] a desek niestety nie umiem na razie sprzedać bo czka mnie jeszcze szalowanie murków oporowych :]

 

Dobra, jestem zainteresowana oględzinami. Mów gdzie i kiedy można zobaczyć, niedziela odpada bo mężuś niestety pracuje do wieczora. Po niedzieli jak najbardziej ok. My na razie zalewamy strop piwniczny, kantóweczki będą potrzebne dopiero na piętro.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...