Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYNEK wtórny - czyli Kupie, Sprzedam ... Oddam w dobre rece :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MEA zarezerwowala, wiec poki co nieaktualne

Mam jeszcze do sprzedania LISTWE ZAKONCZENIOWA DO FOLII KUBELKOWEJ, tego typu:========="Daga&Adam" ale jak by odmówiła to ja w kolejce jako druga.660812448. wzięłabym już. pozdrawiam ewa

 

To urzadzimy zapasy.. w kisielu!! :p Zartuje ;)

 

Mea -> bierzesz te listwy? Bylas pierwsza wiec masz pierwszenstwo - choc ja bym sie ich chetnie pozbyl jak najszybciej :) Daj znac!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To urzadzimy zapasy.. w kisielu!! :p Zartuje ;)

 

Mea -> bierzesz te listwy? Bylas pierwsza wiec masz pierwszenstwo - choc ja bym sie ich chetnie pozbyl jak najszybciej :) Daj znac!

pozdr.

 

listwy biore !!

drzwi wlasciwie tez mnie interesuja !! podeslij namiar na prv /i do ciebie i do kolegi!!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Sprzedam kabinę prysznicową Cersanit Iryda

 

Kabina kwadratowa Iryda 80x80x185 dwudrzwiowa szkło grafitowe

 

Kupiłem ją za 1400 zł ale niestety nie pasuje mi ... oddam za 900 zł

Cena katalogowa takiej kabiny 2500zł

 

 

Jedynie co jest odpakowana w celu sprawdzenia czy wszysko ok .

 

 

 

http://images49.fotosik.pl/594/2a6c091528db2246med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deski nie oczyszczone i z gwoździami, chmy trochę roboty będzie by je przygotować do ponownego użycia, ale jeżeli cena będzie odpowiednio niższa to można zastanowić się nad ich zakupem. Wiadomo kiedy deski byłyby na sprzedaż? Dalsze szczegóły na privie możemy ustalić. W dalszej jednak moje zapytanie jest aktualne.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kołnierze uszczelniające do okien VELUX, typ EDZ, zapewniający szczelne i łatwe wbudowanie okna w dach pokryty dachówkami profilowanymi, blachodachówkami o wysokości profilu do 45 mm . Kołnierze fabrycznie nowe i zapakowane, 11 sztuk. Cena lepsza niz w najtanszej hurtowni. Nie sprzedaje pojedynczych sztuk. Tel. kontakt 665323030, Smolnica.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...