Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Firmy budowlanez okolic Piaseczna-jakie najlepsze?


EWBUD

Recommended Posts

Witam,

Może będzie łatwiej znaleźć informacje w tym wątku:) ja osobiście polecam:

 

MAR-KOP

 

Oferuje usługi transportowe jak i roboty ziemne-pełen zakres,

kopanie fundamentów, szamb, wykopy,

wykonuje dojazdy do posesji (podjazdy)

Tanio, szybko, solidnie, sporządzają wyceny.

 

Kontakt: 601-381-678

 

Pozdrawiam ;)

 

i czekam na wpisy innych :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może będzie łatwiej znaleźć informacje w tym wątku:) ja osobiście polecam:

 

MAR-KOP

 

Oferuje usługi transportowe jak i roboty ziemne-pełen zakres,

kopanie fundamentów, szamb, wykopy,

wykonuje dojazdy do posesji (podjazdy)

Tanio, szybko, solidnie, sporządzają wyceny.

 

Kontakt: 601-381-678

 

Pozdrawiam ;)

 

i czekam na wpisy innych :yes:

 

Ja też polecam tą firmę - współpracuję z nią na terenie wawy i Piaseczna (solidni choć nie tani)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Posiadamy wolne terminy na budowę od czerwca 2011.

Budujemy stany surowe, deweloperskie, lub pod klucz. Służymy pomocą również na etapie zakupu projektu i jego adaptacji, czy uzyskania finansowania.

Proponujemy atrakcyjne ceny. Wstępnie koszt budowy zawierający robociznę, materiały, nadzór Kierownika, zaplecze socjalne i magazynowe, obsługę geodezyjną dla:

- stanu surowego zamkniętego - 958 zł/m2 + VAT

- stanu deweloperskiego - 2 161 zł brutto/m2 + VAT

- stanu pod klucz z odbiorami - 2 425 zł brutto/m2 + VAT

Ceny do negocjacji po przedstawieniu szczegółowego projektu i uzgodnieniu rozwiązań projektowych, materiałów wykończeniowych, instalacji wewnętrznych.

Nie budujemy bez faktur dlatego jeśli myślisz o oszczędzaniu w ten sposób to raczej sobie oszczędź kontakt z nami. Stawiamy na wysoką jakość realizacji. Podstawą do roszczeń gwarancyjnych mogą być jedynie dokumenty potwierdzające wykonanie umowy. Nie wierz w to, że ktoś udziela gwarancji pisemnej jedynie na podstawie podpisanej umowy. Skoro umowa została podpisana, a nie zostały wystawione żadne dokumenty potwierdzające sprzedaż wykonanych prac, oznacza to że zlecenie nie zostało wykonane, a więc nie ma mowy o gwarancjach.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas, referencjami, galerią zakończonych i bieżących realizacji na naszej stronie http://www.profihouse.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam .

Od 2 lipca otwieramy salon z podłogami w Lesznowoli ul. Słoneczna 242

Rozszerzamy ofertę o : rolety , karnisze , sztukaterię a także tapety .

W naszej ofercie znajdą państwo Panele laminowane , panele drewniane , parkiety gotowe , wykładziny dywanowe oraz wszystkie niezbędne akcesoria do zamontowania podłogi .

Oferujemy Państwu usługę montażu podłóg zakupionych u nas z 8% Vat .

W dniu otwarcia dodatkowe rabaty na podłogi - do 10 %

Zapraszamy

Floor 4U

http://www.pokrycia-podlogowe.pl

tel. 795 405 545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 4 months później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...

polecić mogę firmę ABCdomek.pl tel 881 436 036. Budują domy komplekowo. Ludzie z pasja. bardzo pomagają, doradzają. Dbaja o interes klienta. naprawde godni polecenia jak rzadko kto.

 

A czy mi ktos poleci sprawdzonego wykonawce do trepów drewnianych na schody i balustrady drewno z połaczeniu z metalem? Byłabym bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam serdecznie :bye:

Poszukuję projektanta oraz wykonawcy do przesunięcia słupa linii napowietrznej nN 0,4 kV (tzw. usunięcie kolizji). Posiadam już warunki i przyjazną duszę w PGE prowadzącą moją sprawę. Robota w okolicach Piaseczna. Serdecznie proszę o namiary. Zalezy mi na czasie. Kontak na priv lub [email protected]

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Witam,

 

chcę budować bliźniaka ze znajomymi w Nowej Iwicznej. Czy ktoś miał przyjemność współpracy przy budowie z wykonawcą, który nazywa się Strzałkowski ? Budował m.in. w Mysiadle (ul. Słowicza x Zakręt).

Ew. doradźcie jakąś ekipę / firmę.

 

na moja odpowiedzialność zadzwoń do Pawła Bernackiego 501139987 buduje domy od podstaw,robi wszystko .współpracuje z nim już lata całe i z ręką na sercu mogę Ci go POLECIC.powołaj sie na Artura od posadzek.przerabiałem w swojej karierze chyba setki fachowców i mam tylko kilka osób godnych polecenia.powiem,że i ceny ma bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam, proszę o informację na temat firmy Rosłan Dariusz Rosłaniec adresy na ich stronach: Piaseczno / Warszawa, Zastanawiamy się nad rozpoczęciem budowy domu w Warszawie, oferta firmy rosłan jest dobra (niedroga). Nie ma w necie zbty wiele opinni o nich, ani pozytywnych ani negatywnych..... Jezeli ktoś budował z tą firmą proszę o napisanie kilku zdań. Czy są wiarygoni? czy ktoś z nimi budował? Jakie doświadczenia? Będę wdzięczny za info?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
polecić mogę firmę ABCdomek.pl tel 881 436 036. Budują domy komplekowo. Ludzie z pasja. bardzo pomagają, doradzają. Dbaja o interes klienta. naprawde godni polecenia jak rzadko kto.

 

A czy mi ktos poleci sprawdzonego wykonawce do trepów drewnianych na schody i balustrady drewno z połaczeniu z metalem? Byłabym bardzo wdzięczna

 

Justka, a jak abcdomek wypadł cenowo? Dostałam od nich wycenę i nietstey wydaje mi się drogo. Czy możemy jakoś pogadać na priva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
Z czystym sercem polecam firmę pana Arkadiusza Frątczaka. Parę lat temu kończyli budowę mojego domu, a teraz własnie kończą budowę garażu. Pan Arkadiusz zajmuje się również projektowaniem domów, więc można zawsze liczyć na to, że dobrze doradzi. Telefon: 501-170-724, strona WWW: http://plus.google.com/108259452809654088633
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
Witam.

W kwietniu lub maju planujemy rozpocząć budowę domu w Nowej Woli koło Lesznowoli. Macie może namiary na solidną firmę , która by podjęła się budowy od podstaw . Pozdrawiam

 

Zadzwoń do mojego kolegi.

Solidny człowiek.

601 815 765 Zbyszek Hołda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...