Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska - MOJE EKIPY


aspis66

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja polecam wszystkim by biorąc ekipę od SSO czy inne generalne wykonastwo poprosić zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami, zusami - własnie dostałam wezwanie z US by wszystkie naleznosci jesli jakies jeszcze mam wobec firmy co nam SSO (niestety) robiła kierować na konto urzędu bo nasz były wykonawca ma długi juz od 2010 roku..

 

Moze mając te wiedze bym się dwa razy zastanowiła czy ktoś kto jest nierzetelny wobec tzw. Skarbu Państwa bedzie rzetelny wobec mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Miałam zapytania na PW o mój blat z kamienia wiec wpisze tutaj -

BARDZO POLECAM firmę Kamieniarstwo Gromiec http://www.gromiec.pl

 

robili mi brodzik pod prysznic i blat do kuchni.

Mają super maszynę co mi wyfrezowała spadki w brodziku wiec woda mi nie stoi,

a sama obróbka jest taka że wbrew moim obawom wcale nie jest śliski.

 

Ja w każdym razie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

szukam kogoś kto w okolicach Wrocławia/Oławy zajmuje się pompami ciepła? Czy możecie kogoś polecić ? Z góry dziękuję.

Iwona

 

Witam,

 

Polecam firmę Andre-Tech z Cesarzowic (aktualnie przenoszą siedzibę do Środy Śląskiej). Mają bardzo dużo instalacji w Środzie Śląskiej i okolicy, można bez problemu się umówić i obejrzeć.

Ja również z nimi nawiązałem współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRENAŻ, ROBOTY ZIEMNE itp. - polecam firmę Piotr Pelc tel. 605 378 988

 

Robili mi drenaż wokół domu z odprowadzeniem deszczówki do studni chłonnej,

robili też niwelację terenu oraz podłoze pod kostkę (kostke betonową też robią ale ja chce granit)

 

Ponieważ przy drenażu nie miałam dostatecznej ilosci ziemi to mi obiecali ze niwelację mi dokończą jak nawiozę sobie ziemi, i że zrobia to w cenie - i faktycznie dziś tak jak było umówione pan Piotr przyjechał i dokończył wyrównanie terenu. Roboty było moze na godzinę, ale to pokazuje jaki jest słowny, że mu się chciało przyjechać specjalnie tylko po to. Bardzo miłe to było.

 

Także Pitra Pelca polecam jak słownego i terminowego, a i drenaż działa jak narazie bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja budowałem szkielet z firmą Domek z Ostrowa, wiec informacje dla większości mało przydatne.

 

Natomiast polecam ekipę od sieci wod-kan oraz przyłączy Hydro-Tap. Wykonywali dla mnie 300m sieci wodociągowej fi 250/125 oraz 150m kanalizacyjnej fi 200. Polecam.

 

Mogę z czystym sumieniem polecić też architektów wnętrz (Ars-In) - najlepsze co nam się mogło przydarzyć.

 

Polecam również wykończeniówkę Śliwakowski - tel. 600 223 586 lub 531 710 27, są z wołowa. Mieliśmy wymagające wnętrza, ale dali radę. Cenowo też ok, jak na wrocławskie warunki.

 

Tarasy drewniane - Duda Deck. Miałem obawy, ale niepotrzebnie. Tarasy super, pełen profesjonalizm, a sprzęt, że głowa mała.

 

Szukam kogoś, kto zrobi mi nowoczesne ogrodzenie. Przęsła już sobie znalazłem, ale z wykonawcami słabo. Tak jak ktoś już pisał, albo same przęsła albo murują. A ja chciałbym całościowo zlecić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipy które ja mogę polecić: Wschodnia strona Wrocławia

- Architekt: p. Piotr 501 127 310

Człowiek mistrzostwo świata. Z takimi ludźmi aż się chce rozmawiać i współpracować. Ja miałem własny projekt w głowie.

 

- Budowa Stan surowy zamknięty, elewacja, ocieplenie: p. Tolek (Kola) - 665 383 255

Miałem szczęście, że trafiłem na Kolę. Solidność, uczciwość, pomysłowość, pracowitość i wiele innych pozytywów.

 

- Okna, Drzwi: Pro Dom p. Jan - 604 715 779

Szybko sprawnie i w porównaniu do innych w dobrej cenie. Dokładna i porządna robota

 

- Przyłącze wod-kan: p. Paweł: 663 571 704

Szybko i kompleksowy.

 

- Instalacje: p. Adam Radaszkiewicz - 602 253 166

Kawał dobrej roboty. Solidnie i bezobsługowo. Duża dbałość o relacje z klientem w jednym z trudniejszych dla klienta obszarów.

 

- Alarm: Solid

Wykonawca. Pan Rafał W. Szczególnie polecam.

 

- Posadzki: p. Krzysztof - 603 999 779

Totalnie bezobsługowo szybko i porządnie

 

- Tynki: p. Tomasz 696 592 484

Fajnie, choć jak wyschły tynki to odrobinę trzeba było przetrzeć drobiazgi. Najlepiej chyba się od razu umówić na to i można ekipę brać.

 

- Brama garaż, Parapety: AM-Wroclaw 607 783 178

Szybko i najtaniej

 

- Elektryka: p. Janek 694 229 357

Rewelacja! Choć pierwsze wrażenie strasznie mylące :) Dusza człowiek.

 

- Kominek: p. Mariusz 664 948 525

Obsługa na najwyższym poziomie.

 

Z własnej głupoty a właściwie z powodu, że nie uchroniono mnie przed głupotą i nie zaproponowano czegoś innego nie polecam ekipy od Szamba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa na południu.

- klimatyzacja - Cymex. cymex.pl Są fantastyczni. 601 733 033. Nie są najtańsi (czego zresztą nie ukrywają), ale standard obsługi jest bardzo, bardzo wysoki. Ścisła czołówka na mojej budowie. Robią zdecydowanie więcej niż się spodziewałam

Potwierdzam - robią baardzo czysto (zakładali klime w zamieszkanym domu), na podłogach porozkładali sobie folie bombelkową, na schody stretch'a. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim :) Ze wszystkich ekip u mnie miejsce pierwsze razem z ekipą od podłóg i drzwi, czyli:

- Nowex - Legnicka przy Petrze/Kauflandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja mam gotowy SSZ. Przez budowę nie przewinęło się wiele ekip , ale śmiało mogę polecić :

 

- ekipa budowlana szybko, fachowo razem z materiałem w bardzo dobrej cenie p. Adam tel.602 383 892

- więźba i dach ( dachówka Brass Tegalit płaska ) pochwalony na forum to daję namiar na ekipę p. Robert tel.790779712

-okna drewniano-aluminiowe p. Artur tel 663 767 360

w kwietniu robię tynki cementowe , ogrzewanie podłogowe i wylewki więc jak będzie wszystko ok to polecę.

 

Do tej pory bardzo zdenerwowała mnie hurtownia od dachówki , bo zrobiła jakiś przekręt z paletami. Pisałam w jakimś wątku na forum. Za palety zapłaciłam 45 zł za sztukę a było ich 20 sztuk.. To daje nam kwotę jakby nie było 900 zł . Na fakturze napisane było ,że palety do zwrotu do 90 dni. A oni mi mówią ,że palety mam sama zawieść do Opola( towar kupiony we Wrocławiu) i tam dostanę 25 zł za sztukę. Koszmar jakiś. Narobiłam rabanu - już chyba nie chcą o mnie słyszeć w tej hurtowni ( babsko kłóci się o jakieś śmieszne kwoty) . Mało tego , gdy kierowca dowiózł dwie palety dachówki( bo mi zabrakło :)) pozbierał wszystkie palety Brassa , za które ja zapłaciłam . Znaczy ukradł z budowy na to wychodzi.Proszę zwracać uwagę na kwoty za palety . Wiem,wiem kwota niewielka ,ale to zawsze coś . No i chodzi o zasady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Polecam firmę Andre-Tech z Cesarzowic (aktualnie przenoszą siedzibę do Środy Śląskiej). Mają bardzo dużo instalacji w Środzie Śląskiej i okolicy, można bez problemu się umówić i obejrzeć.

Ja również z nimi nawiązałem współpracę.

 

Bardzo dziękuję za namiary . Już wysłałam zapytanie. Czekam na wycenę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

 

 

- Tynki: p. Tomasz 696 592 484

Fajnie, choć jak wyschły tynki to odrobinę trzeba było przetrzeć drobiazgi. Najlepiej chyba się od razu umówić na to i można ekipę brać.

 

 

 

 

A ja p.Tomka nie polecam :(

Tynki cement/wap - słabo wykończone okna, zbiegi ścian i sufitu zaokrąglone, bardzo dużo poprawek, niechlujnie

możliwe że miałem pecha i trafiłem na kiepską ekipę (bo u p. Tomka pracują trzy ekipy )

Natomiast słowność 100 % (umówienie na poprawki )

Cena też rozsądna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...