Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska - MOJE EKIPY


aspis66

Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ponownie mam prośbę o:

namiar na ekipę/fachowca od tzw. 'wykończeń' i mam na myśli gipsowe poprawki, akryle, domalowania, wykończenia przy drzwiach i inne tego typu drobne prace, których lekką ręką będzie na tydzień pracy. Lokalizacja: Wrocław. Łazienki i inne płytki już mam.

 

Ze swojej strony mogę polecić (niewiele niestety takich ludzi):

- hydraulika,

- kafelkarza - wykończeniowca od łazienek - najwyższa klasa!!! gdybym tylko miała jeszcze gdzie, zażyczyłabym sobie wszędzie płytki, byle tylko były układane przez pana Stanisława. UWAGA - odległe terminy.

- ekipę od kominka,

- ekipę i dostawcę podłóg drewnianych.

Wszystkie namiary pw - nie pytałam, czy mogę oficjalnie udostępnić.

 

 

-------------------

 

nie umiem przenieść, ale powinno być tutaj:

 

Nic nie wyprowadza mnie tak z równowagi jak niesłowność i nieodpowiedzialność. Dużo rozumiem i na wiele przymykam oczy, ale czasem się ulewa.

Zatem BARDZO NIE POLECAM pana Oskara i jego firmy układającej kostkę. Dla pragnących szczegółów - mogę napisać na priv o co chodziło. Niestety nie znam nazwy firmy, ale po numerze i charakterystycznym imieniu może ktoś skojarzy 513 339 937

Generalnie nie polecam żadnej z 4 firm, które układały, lub próbowały ułożyć kostkę na naszym podwórku. Zdecydowanie najgorsza grupa 'budowlańców' ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

- kafelkarza - wykończeniowca od łazienek - najwyższa klasa!!! gdybym tylko miała jeszcze gdzie, zażyczyłabym sobie wszędzie płytki, byle tylko były układane przez pana Stanisława. UWAGA - odległe terminy.

;/

Bardzo proszę o namiar na kafelkarza, jeżeli można to SMS-em na 690 300 366

Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Dzień dobry

Po zakończeniu fundamentów wykonawca postanowił o zajściu z budowy w Sobótce. Chyba ze względów terminowo-kadrowych. Obyło się bez skandalu, przekaże stan zero i będzie służył radą temu, kto będzie murował. Potrzebuję więc ekipę murarzy do budowy dużego domu w Sobótce (550 m kw (parter, piętro, poddasze) no i po nich ekipę do dachu (klasyczny, dachówka ceramiczna zakładkowa). Chciałbym w tym roku skończyć stan surowy :) mój tel 666 46 46 41 Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...