Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania dużą wannę akrylową, model PAF1813IIB, w środku specjalnie wyprofilowana dla większego komfortu

Wymiary: 1820x1320x775 mm

 

Wyposażenie:

 

Oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz wanny

Prysznic ręczny z wysuwalny wężem, 3 rodzaje strumienia wody

Kurki z ceramicznymi głowicami, wylewka

Dysze masażowe pulsowe

Bicze wodne

Dezynfekcja ozonowa

Regał na kosmetyki

Zagłówek

Siedzenie wyprofiolowane w akrylu

Wtyczka z wbudowanym FI-wyłącznikiem

 

Koszt takiej nowej wanny to 7000zł, wanna mało używana, tylko odbiór osobisty. W razie pytań proszę o kontakt nr telefonu 607 091 819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

 

Mam do sprzedania:

1. Bramę rozwierną, dwuskrzydłową o szerokości 4m, solidna, jest wykonana z profili ocynkowanych i sztachet z blachy także ocynkowanych, zamykana na zamek z wkładką, oczywiście kompletna ze słupkami. brama w dobrym stanie, bez rdzy, używana jako pierwsza brama,nie była nigdy prostowana lub w inny sposób naprawiana.. Cena 200zł

 

2. pompę spalinową 5,5KM, z kompletem węży o średnicy 2cale( ssący sztywny z zaworem zwrotnym i smokiem o dł. 8m oraz wylotowy o dł. 5m), wydajna - około 1000 litrów na minutę, mało używana (dwa razy wypompowywałem wodę ze studni) cena z wężami 250zł

 

Fotki mogę przesłać na email. Odbiór w Łodzi okolice stawów Stefańskiego

 

Kontakt : (505) 66-50-33 lub email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Witam,

Mam do sprzedania:

- stemple budowlane - 200 szt. Długości: od 290 cm do 340 cm. (kilka sztuk ma długość 370 cm). Stemple po 4 zł/szt. (nieaktualne)

- bloczki Ytong Forte 36,5 cm(tak samo wysoką izolacyjnością termiczną jak ytong energo, tylko bardziej wytrzymałe). 5 palet (32 szt na palecie) cena do uzgodnienia.

Odbiór osobisty - Rąbień AB

Mój telefon: 791 222 494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam wełnę fasadową luzem grubość bodajże 15 cm.

Z jednej strony jest obita materiałem czarnym choć nie wszystkie płyty.

Nie znam jeszcze pełnej specyfikacji ponieważ została ona w magazynie który kupiłem.

Sprzedam po kosztach myślę 20-30 PLN/m2

Możliwy tani transport.

 

Więcej info + zdjęcia.

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Ponawiam ogłoszenie:

Sprzedam

- bloczki Ytong Forte 36,5 cm(tak samo wysoką izolacyjnością termiczną jak ytong energo, tylko bardziej wytrzymałe). 5 palet (32 szt na palecie) cena do uzgodnienia.

- deski szalunkowe - raz użytę - około 9 m3 (różne długości - większość 4-6 mb) plus około 2m3 zbitych blatów - cena za deski i blaty - 2000 pln

 

Odbiór osobisty - Rąbień AB

Mój telefon: 791 222 494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...