Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budująca Kocmyrzów-Luborzyca i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 356
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie. Dawno mnie tu nie było i widzę, że sporo wybudowanych siedzi cicho, a Ci chcący się budować łaknie informacji i namiarów ;)

 

Od siebie na ostatnie prośby mogę podać:

 

1. Schody - Mirek Gumula - 696-728-695

Robił u mnie schody na betonie, parapety dębowe, potem jeszcze balustradę szklaną w drewnie. Kilka innych jego prac widziałem po rodzinie i wszyscy zadowoleni. Pisałem już kilka dobrych stron tego tematu temu.

 

2. Ocieplenie i elewacja - Rafał - 504-213-409

Zobaczyliśmy kiedyś przejeżdżając przez Zagórzyce, jak robili, a że ładnie to wyglądało, to ich wzięliśmy. Zrobili ocieplenie, podbitkę drewnianą, tynk silikatowy z boniami, a w kolejnym roku łupkiem obłożyli cokoły, kominek zewnętrzny i przypory na narożnikach domu. Zastrzeżeń nie mam, szybko, ładnie i samodzielnie temat ogarnęli.

 

3. Beton - w każdej poważnej betoniarni jest opcja zamówienia z pompą, ramieniem (u nas to było chyba 36m, też pisałem kilka stron temu) i co tam trzeba. Ja miałem bodajże z Vicat-u i problemów nie było.

 

4. Wykonawca - Adam Zębala - 605-220-255

W Michałowicach raczej znany i ceniony, bo sporo buduje. Najtańszy pewnie nie jest, ale ja jestem w pełni zadowolony.

 

Powoływać się możecie na Grzegorz i Barbarę z Goszczy - oprócz betoniarni, bo tam Zębala załatwiał wszystko...

 

 

No, tyle na dzisiaj, postaram się wpadać częściej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Powoli domykamy budowę - tak więc mogę się podzielić swoją wstępną listą wykonawców:

Czarna lista

stan surowy - Kazimierz Łabuz z ekipą - z Kasiny

Biała lista

hydraulik - Karol - 663140252

elektryk - Artur - 889360344

wylewki - Tadeusz - gość ciężki w kontakcie ale robota fachowa - 602449580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zdecydowałem się na tą firmę - negocjacje jak z wszystkimi innymi firmami, montaż ma nastąpić dopiero po 5.09.2016 więc na ten temat opini jeszcze nie mam - ale jak na razie robią wrażenie kompetentnych i na etapie negocjacji nie wciskają człowiekowi kitu.

Okna - czy ktoś skorzystał z oferty firmy naszeokna.pl z Luborzycy?

jak wyglądał etap negocjacji, montaż i ewentualnie serwis gwarancyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Hej, heej, heeej!!!

Witojcie moi mili, kawałek mnie nie było ale i ja powróciłam do wykańczania domu.

Z ogromną przyjemnością mogę polecić wykonawcę schodów drewnianych, firmę GRADO, UL. ZA OGRODEM 10, 31-990 KRAKÓW, TEL./FAX: 12 410-80-24

Nie są może najtańsi, ale robią piękne schody, są samodzielni (tzn możnma ich zostawić samych w domu bez strachu, sprzątają po sobie i są bardzo kulturalni).

Zdjęcia schodów wrzucę niebawem na swój dziennik budowy.

Pan tomasz Kordek robi o niebo ładniejsze schody niż pan Strojek, ale temu ostatniemu tez nie można odmówic profesjonalizmu.

 

Obecnie poszukuję kogoś poleconego od tynków zewnętrznych, podbitki i wykończenia balkonów- najlepiej by to wszystko zrobiła jedna ekipa. Jeśli macie kogoś takiego i możecie z czystym sumieniem polecić to bardzo proszę o kontakt. Moja sąsiadka też chętnie załapała by się na tynkowanie :D :D :D

 

Proszę proszę, niech mi ktoś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Witajcie , jeżeli będziecie potrzebowali kogoś do izolacji tarasów lub dachu płaskiego to polecam P. Janusza B .Bardzo solidny fachowiec , mieliśmy ciągle problem z podchodzącą wodą ,było wiele ekip do naprawy ,efekt mizerny ,wreszcie natrafiliśmy na fachowca specjalizującego się w tej robocie ,gość zna się na rzeczy ,jest solidny ,słowny i widać że to lubi . Dostaliśmy kontakt z polecenia od znajomego któremu robił izolację dachu płaskiego. tel .606422780. Zimą robi również inne prace wykończeniowe ,ocieplał nam poddasze i robił gładzie .Pierwsza klasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 weeks później...

Mogę się pochwalić oknami w domu. Wybór padł na Artplus Thermo z Oknoplusa. Mogę zdecydowanie polecić pana Knapczyka: Kraków-Sidzina, ul. Wrony 32 30-399 Kraków. Ciepły montaż pierwsza klasa.

 

I teraz pytanie czy macie jakiegoś sprawdzonego elektryka którego możecie polecić?

 

Pozdrowionka

LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...