Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budująca Kocmyrzów-Luborzyca i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 356
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja trochę z innej beczki. Chciałem ostrzec wszystkich o grasujących złodziejach po naszej Gminie. U mnie byli już 2 razy. Pierwszy raz pokradli wszystkie kable, poodcinali od sprzętów (sprzęt został a kabli nie ma). Drugi raz sąsiadka widziała o 3 rano samochód podjechał wyszli sobie kolesie i szukali z latarkami po domu. Nic nie wzięli bo wszystko pochowałem ale niedługo okna będą , drzwi itd... Trzeba będzie chyba jakieś doły pokopać albo elektrycznego pastucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam, my już mieszkamy - miejscowość Sulechów - tyle lat siedzę na forum , a dopiero teraz znalazłam tą grupę :)

 

z ekip , z którymi miałam styczność mogę polecić jedynie tyki wewnętrzne , hydraulika i stolarza meblowego . Reszta ekip niestety nie spełniła naszych oczekiwań , choć wiadomo zawsze może być gorzej ;)

 

teraz będziemy ocieplać - czy ten skład budowlany w Kocmyrzowie jest wart polecenia ? ceny nawet do przełknięcia , choć nie tanio :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

795206834, mieli mi robic tynk w tym roku ale sie nie wyrobie i dopiero w przyszlym bede kładł , chlopak jest z kocmyrzowa.

Nie tynkowal u mnie wiec polecic nie moge , ale robil ogrodzenie i jak narazie jest ok ....

 

po numerze tel poznaję ,ze ci panowie wylewali nam schody i tarasy do domu , o ile tarasy ok , o tyle schody pozostawiają już wiele do życzenia .... strasznie nierówne .... ale cenowo przystępni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cicho tu ostatnio. Wszyscy się pobudowali chyba :) Ja też kojarzę ten numer 795... Jestem z Kocmyrzowa więc muszę go znać :) U mnie nic nie robili, ale u mojego ojca wymieniali w lecie dach i generalnie jest zadowolony. Mogliby tylko trochę szybciej pracować :) Co do tynków nie wiem jak robią. W tej chwili wymieniają dach u kolegi i jest z nich zadowolony. Jeśli miałby ktoś dobrego hydraulika wod-kan-gaz-co to proszę o namiary.

A co do składu Budrol - ja tam biorę wszystko od początku i jest ok. Fakt ceny nie są rewelacja jeśli kupuje się coś raz na jakiś czas, ale jeśli jest się stałym klientem rabaty są dobre i w tym rejonie nie do pobicia przez inne składy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cicho tu ostatnio. Wszyscy się pobudowali chyba :) Ja też kojarzę ten numer 795... Jestem z Kocmyrzowa więc muszę go znać :) U mnie nic nie robili, ale u mojego ojca wymieniali w lecie dach i generalnie jest zadowolony. Mogliby tylko trochę szybciej pracować :) Co do tynków nie wiem jak robią. W tej chwili wymieniają dach u kolegi i jest z nich zadowolony. Jeśli miałby ktoś dobrego hydraulika wod-kan-gaz-co to proszę o namiary.

A co do składu Budrol - ja tam biorę wszystko od początku i jest ok. Fakt ceny nie są rewelacja jeśli kupuje się coś raz na jakiś czas, ale jeśli jest się stałym klientem rabaty są dobre i w tym rejonie nie do pobicia przez inne składy.

 

jednak zamówiliśmy materiał od przedstawiciela Termo organiki na Kraków ... wyszło nas 1900zł taniej ....

mam dobrego hydraulika - p.Kica 604 993 181 , nie wiem jak u niego z terminami , bo wiecznie zawalony ,alewarto zadzwonić .... możesz powołać się na inwestorów z Sulechowa ;)

 

do ogrodzenia będziemy kogoś szukać na wiosnę , możecie kogoś polecić ? oprócz 795..... , bo mój facet jakoś nie jest do nich przekonany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

W sobotę 18.10.14 montuje szambo. Gdyby ktoś potrzebował ziemie to oddam za free to co wykopie koparka pod szambo. Trzeba tylko podstawić sobie samochód. Start 7:30. Chętni dzwonić do mnie 668-471-554.

 

Mam do polecenia znakomitych elektryków. U mnie robią i muszę powiedzieć rewelka! Cenowo też bardzo przystępnie. Strona http://instalacje-elektryczne.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Grupo!

 

Czy ktoś z Was nie posiada może badań wody z naszego wodociągu? U Nagacza można dowiedzieć się tylko jaka twardość i że zdatna do picia, gdyż tylko tyle podaje im sanepid (pewnie właśnie po to, żeby ludzie musieli się do nich zwrócić po takie badanie).

 

Ogólnie zastanawiam się na zamontowaniem stacji uzdatniającej i chciałbym ją dobrze dobrać. Woda u mnie w kranie to jeden kamień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Grupo!

 

Czy ktoś z Was nie posiada może badań wody z naszego wodociągu? U Nagacza można dowiedzieć się tylko jaka twardość i że zdatna do picia, gdyż tylko tyle podaje im sanepid (pewnie właśnie po to, żeby ludzie musieli się do nich zwrócić po takie badanie).

 

Ogólnie zastanawiam się na zamontowaniem stacji uzdatniającej i chciałbym ją dobrze dobrać. Woda u mnie w kranie to jeden kamień...

 

Badanie wody wykonuje sanepid na Prądnickiej. Pobiera się od niech pojemnik (pewnie jałowy) i potem trzeba zawieźć próbkę. :) Zapłacić i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie wody wykonuje sanepid na Prądnickiej. Pobiera się od niech pojemnik (pewnie jałowy) i potem trzeba zawieźć próbkę. :) Zapłacić i gotowe.

 

 

 

my mamy studnie głębinowa ,a badanie wody robiliśmy w okolicach ul.Balickiej w Wodociągach ( kazali przywieść wodę w butelce po mineralnej 1,5l , ale do badań bakteriologicznym pewnie jałowy - trzeba dopytać ) .... mieliśmy 5krotnie przekroczoną normę wapnia , pół roku i wszytsko by nam siadło :/

 

mamy teraz filtr w piwnicy , niestety musimy mieć jeszcze osmozy z mineralizatorem przy kranie kuchennym ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Zadzwoń pod ten numer 724117155 i zapytaj o wylewki. U mnie robili w tą sobotę i jestem zadowolony. Brali 12zł/m2 ale styropian sam rozkładałem wcześniej. Filozofii w tym nie ma i też Ci proponuje samemu rozłożyć. Ja dawałem folie PW i styropian 2x 5cm na zakładkę. Pierwsza warstwa - docinasz do rur a i zasypujesz piaskiem szczeliny między styropianem a rurami na równo. Potem tylko druga warstwa styropianu i gitara. Sam jak zrobisz to wiesz, że dobrze :) Dylatacje przy ścianach dawała ekipa + wióry(czy pierze bo tak wyglądało) do zaprawy. Czasowo zajęło im to od 7:00 do 18:30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...