Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nikt . Tak być może . I na temat PW i na temat powietrznego.

 

eniek ale co to daje i czemu to dowodzi..........,że ma wspaniały wkład,super energooszczędny,że zużyje mniej rozpałki do ponownego rozpalenia,wreszcie ,że dla (chyba) idei pisze by się pochwalić kominkiem który jest niczym termos z herbatą.Przecież więcej ciepełka mu nie przybędzie w domku z tego powodu???Jak wiemy pali kominkiem dla przygody :D:D .Wieczory w jego okolicach są inne jak u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eniek ale co to daje i czemu to dowodzi..........,że ma wspaniały wkład,super energooszczędny,że zużyje mniej rozpałki do ponownego rozpalenia,wreszcie ,że dla (chyba) idei pisze by się pochwalić kominkiem który jest niczym termos z herbatą.Przecież więcej ciepełka mu nie przybędzie w domku z tego powodu???Jak wiemy pali kominkiem dla przygody :D:D .Wieczory w jego okolicach są inne jak u mnie :D

 

 

Jak to jest ,co to daje i dlaczego tak jest rozwalamy przecie na innych wątkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zawsze dyskusje z tobą tak wyglądają? Miałem kiedyś "przyjemność" ale myślałem, że ci przeszło. Nie przeszło.

Nie prowokuj bo już ci nie odpiszę.

 

Dobra nie prowokuję a jeżeli tak to odebrałeś to sorki :D:D:D ;););) i skoro mam tę okazję ,że wreszcie nie odpiszesz to powiem............. kolega liwko to chwalipięta do kwadratu.W topiku kominki nasze wdał się w dyskusję by udowodnić ,że jego . zresztą (bardzo ładny kominek) bardzo długo trzyma ciepło w komorze paleniskowej.Tylko te osiągnięcie jest tak samo jak brakujące ogniwo w teorii Darwina.:D;);)

 

Trzymaj się ciepło szyby i aby żar zawsze gościł po 24 godzinach w twoim kominku.pzdr.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKT

 

Wieki szacun dla Ciebie.

Zaprawdę nie marnujesz czasu, tylko aktywnie korzystasz z klawiatury pisząc olbrzymią ilość postów dziennie.

I to zaden temat Ci nie jest obcy.

Wielki szacun, myślę że do końca roku będziesz miał 10 000 postów.

 

Już to mówiłem REDAKCJI, że nie chce mieć tych tytułów przy awatarze.Tej ilości postów.Proszę .....nie przywołuj przeszłości bo mnie to wkur.......a.Z klawiatury korzystam po to żeby takim jak np. ty wytłumaczyć ,że mimo swojej ukrytej zdolności są w błędzie.;);):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy skończył 30 lat zorganizował urodziny na wzór"Uczy Baltazara" z pochodem gości przez miasto ( ok. 40 osób w chitonach!).

Do ich kuchnio-salonu zamówił meble jakby były kupione od Freda Flinstoną - Ma fantazję chłopak! robiłem im okładzinę pomiędzy szafkami.

Przy budowie kominka "uparł się" na polne kamienie łupane na ścianach i podłodze ( po roku musiałem je zmieniać na plastry) pojawił się dzidziuś.

Wkład hajduk, obudowa ciepła, tynk ziarnisty, relief drzewa ,drewutnia-stajenka połączenie kamienia belek -kryta poniszczonym gontem , duchówka- służy do podgrzewania piwa i suszenia surowej polskiej.

DSC_0008.jpg

IMG_1867.jpg

IMG_6968.jpg

IMG_1875.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agilies -Twoje pytanie rodzi ...wiele innych pytań . Jaki wkład ? jaka wielkość tej obudowy? Czy obudowa jest od środka izolowana? Chętnie odpowiem Tobie na pytanie ale najpierw musiał bym poznać odpowiedzi na kilka moich pytań. Możesz napisać na [email protected] i podać więcej informacji a odpowiem zgodnie z moją najlepszą wiedzą na ten temat (podaj też swój numer telefonu -oddzwonię) MICULA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bielawski jest mistrzem ale zastrzegł wcześniej ,że nie prowadzi szkoły zduństwa ( odciął się w jednym ze swoich postów od nazywania jego kursów szkołą).

 

Przepraszam.Jak go zwał tak go zwał.Skoro tak to powinno być:

Jak to kogo???Mistrz Zdunski Sherif kursów o Zduństwie polskim i np. czeskim.:D

Okolice Warszawy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...