Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

aleście po mnie pojechali,rzeczywiście ni przypiął ni przyłatał.Kominek już wykończony był robiony tą samą metodą tylko że dodatkowo jest tam komora dekompresyjna,natomiast odlew"kształt kobiety"to już osobny kominek-drugi.Przy pierwszym nie miałem zdjęć roboczych.Po prostu chciałem zaprezentować swój pomysł na czopuch,który z reguły jest zwykły,prosty i na dodatek z GK,Przy tej metodzie można uzyskać praktycznie każde kształty i jest b. prosty w montażu-po prostu stawiasz i jest,chcesz raz kiedyś odkurzyć dookoła kominka nagromadzony kurz-zdejmujesz.Koniec mojego wywodu.Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów i innych fachowców.

PS dodatkowo chciałbym zaprezentować mój okap kuchenny też wykonany tą metobą

1302912467_189372505_3-montaz-gkobudowa-kominkowwygluszanie-ocieplannnie-Naprawy-Remonty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

aleście po mnie pojechali,rzeczywiście ni przypiął ni przyłatał.Kominek już wykończony był robiony tą samą metodą tylko że dodatkowo jest tam komora dekompresyjna,natomiast odlew"kształt kobiety"to już osobny kominek-drugi.Przy pierwszym nie miałem zdjęć roboczych.Po prostu chciałem zaprezentować swój pomysł na czopuch,który z reguły jest zwykły,prosty i na dodatek z GK,Przy tej metodzie można uzyskać praktycznie każde kształty i jest b. prosty w montażu-po prostu stawiasz i jest,chcesz raz kiedyś odkurzyć dookoła kominka nagromadzony kurz-zdejmujesz.Koniec mojego wywodu.Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów i innych fachowców.

PS dodatkowo chciałbym zaprezentować mój okap kuchenny też wykonany tą metobą

 

 

 

Umywalka... (mimo skojarzeń, gratuluje pomysłów i chęci :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Wcześniej gdy ktoś "zabłądziła na ten wątek" z pytaniem technicznym wielu forumowiczów odsyłało tegoż delikwenta do odpowiednich technicznych wątków.

A gdy teraz przedostają się tutaj " różne dziwne rzeczy" to są tacy ,którzy mówią o "rozkręcaniu się uczestników". Proszę pokazujmy tu raczej i dyskutujmy o szeroko pojętych "KOMINKACH NASZYCH"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Wcześniej gdy ktoś "zabłądziła na ten wątek" z pytaniem technicznym wielu forumowiczów odsyłało tegoż delikwenta do odpowiednich technicznych wątków.

A gdy teraz przedostają się tutaj " różne dziwne rzeczy" to są tacy ,którzy mówią o "rozkręcaniu się uczestników". Proszę pokazujmy tu raczej i dyskutujmy o szeroko pojętych "KOMINKACH NASZYCH"

 

Chłopaki przeginają...fakt:D. Ale należy odróżnić komentarze do fotek, od rozmów

o doprowadzeniu powietrza do spalania czy pytań -"którą stroną wełna na ścianę?"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z taką drobną dygresją - Forest, niezmiennie fascynują mnie Twoje dzieła :)

Ale mam pytanie - nawiązując do Twojej opowieści z listopada o parze pewnej, której sentyment do ognia został nagrodzony - czy nie myślałeś nigdy, by swoje literackie talenta próbować rozwijać? Fantastycznie się czyta te Twoje posty, a ów wspomniany szczególnie. Aż chciałoby się poprosić o dalszą część :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak pobiegniesz jutro to znajdziesz jeszcze stary numer.

W poniedziałek będzie już także nowy:

http://kominki.org/swiat_kominkow/opisy_numerow/art18,swiat-kominkow-nr-31-zapowiedz.html

A jak "zamejlujesz" do redakcji to i archiwalne numery będziesz mogła drogą kupna nabyć.

Pisuję tam od lat pięciu ... ale i wcześniej ten kwartalnik był niczego sobie ... (dygresja moja tym razem :D). To taka mała kopalnia wiedzy i dizajnu dla potencjalnego człeka zainteresowanego posiadaniem w niedalekiej przyszłości pieca, kominka, kuchni czy też innego urządzenia ogniowego w domu lub wokół niego. Polecam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...