Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Monach - nie gniewaj się ale uważam, że to bardziej akwarium, lodówka niż kominek - projekt nie zachwyca. Druga sprawa to użytkowanie tego kominka od strony praktycznej. Nie ma potrzeby tego rozwijać bo sami do tego dojdziecie. Do okazjonalnego rozpalenia 10 x w roku będzie OK. Z tym, że jeżeli Tobie/Wam się podoba takie rozwiązanie to najważniejsze. I nie ma co przejmować się uwagami natury estetycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monach - nie gniewaj się ale uważam, że to bardziej akwarium, lodówka niż kominek - projekt nie zachwyca. Druga sprawa to użytkowanie tego kominka od strony praktycznej. Nie ma potrzeby tego rozwijać bo sami do tego dojdziecie. Do okazjonalnego rozpalenia 10 x w roku będzie OK. Z tym, że jeżeli Tobie/Wam się podoba takie rozwiązanie to najważniejsze. I nie ma co przejmować się uwagami natury estetycznej.
Takie czasy. Panele płytko podobne, płytki drewnopodobne, to i akwarium w którym można palić...:) Mnie się podoba. Poza tym to dobra jakość....Steatyt też nie w kij dmuchał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki drewnopodobne to całkiem dobry wynalazek. Ostatnio ktoś odwiedzający mnie się pomylił i wziął płytki za drewno. I była to kobieta. :rolleyes:

 

"I była to kobieta." - i to nadaje się do MODERATORA FORUM bo to jest bardzo dwuznaczny wpis sugerujący, że kobiety się nie znają .........?????!!!:mad::rolleyes::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monach a ja z innej beczki... bardzo mi się podobają Twoje schody.... napisz co to, skąd itp... może być na priv

 

Schody oparte na konstrukcji metalowej zespawanej z profili. Na to przyjdą trepy drewniane i barierka w kolorze i wzorze wedle uznania. Trzeba poszperać w internecie za lokalnymi firmami szukając pod hasłem "schody metalowe". Mogę dać namiary na moją ekipę od tych schodów ale nie wiem jaki mają zasięg działania, ja jestem z podkarpacia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Będę teraz wybierał firmę do montowania kominka w domu.

Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając fachowość usługi, na czym można zaoszczędzić ?

Np. widzę tutaj w wątku, że kominek musi być otynkowany, a nie karton-gips, co z izolacją ?

Może być wełna czy musi być jakieś ekologiczny ISOL za 76zł /m2 ?

Jakieś porady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...