Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Co to tak tu pisze małym druczkiem?? :D

Spoko cała przyjemność po mojej stronie :)

Ufff... :D

Meble masz wspaniałe.

Można by zrobić kominek w podobnym stylu, ale pewnie wyszedłby zbyt taki wycyckany :)

:lol: :lol: :lol: Myślisz, że ze strumieniowego wyszedłby wycyckany? :lol: Strumień już zamówiony, więc musi być :D

Masz tam dużo miejsca na fajny kominek musisz się zastanowić, co Ci będzie pasowało i by było tak, że będziesz lubić patrzyć na ten kominek :)

No musi być tak, żebym lubiła!!! Inna opcja jest niedopuszczlna :D

Myślę, myślę... chyba zwariuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co to tak tu pisze małym druczkiem?? :D

Spoko cała przyjemność po mojej stronie :)

Ufff... :D

Meble masz wspaniałe.

Można by zrobić kominek w podobnym stylu, ale pewnie wyszedłby zbyt taki wycyckany :)

:lol: :lol: :lol: Myślisz, że ze strumieniowego wyszedłby wycyckany? :lol: Strumień już zamówiony, więc musi być :D

Masz tam dużo miejsca na fajny kominek musisz się zastanowić, co Ci będzie pasowało i by było tak, że będziesz lubić patrzyć na ten kominek :)

No musi być tak, żebym lubiła!!! Inna opcja jest niedopuszczlna :D

Myślę, myślę... chyba zwariuję :roll:

 

Strumień hmmm masz jego zdjęcie bo chodzi mi ten kamień po głowie alo jakoś nie moge do kocna z kumać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że właśnie próbowałam w necie znaleźć ten kamień i nie znalazłam :o A w kilku składach właśnie tak na niego mówili...

No to spróbujem inaczej :lol:

Lubosz, kształt jest mniej więcej taki jak tych kamieni, mniej regularny i większe są:

http://www.wilkat.pl/_materialy/58.jpg

natomiast jeśli chodzi o fakturę i usłojenie, to wygląda jak ten w linku niżej, no może te paseczki są mniej wyraźne :) Ale kolor się zgadza, szarawy.

http://www.wilkat.pl/_materialy/59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że właśnie próbowałam w necie znaleźć ten kamień i nie znalazłam :o A w kilku składach właśnie tak na niego mówili...

No to spróbujem inaczej :lol:

Lubosz, kształt jest mniej więcej taki jak tych kamieni, mniej regularny i większe są:

http://www.wilkat.pl/_materialy/58.jpg

natomiast jeśli chodzi o fakturę i usłojenie, to wygląda jak ten w linku niżej, no może te paseczki są mniej wyraźne :) Ale kolor się zgadza, szarawy.

http://www.wilkat.pl/_materialy/59.jpg

 

No to ekstra :) tylko jak ktoś będzie Ci go montował to nie rób sobie fugi widocznej niech ona będzie tam głęboko by jej nie było widać a kamienie będą mocno się trzymać.

A kamienie masz zamiar kleić wąską krawędzią do wierzchu?? Czyli jakby będą leżały na sobie?? Na mijankę??

Ja myślę, że tak będą fajnie wyglądały :) ile ich zamówiła tonę?? dwie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ekstra :) tylko jak ktoś będzie Ci go montował to nie rób sobie fugi widocznej niech ona będzie tam głęboko by jej nie było widać a kamienie będą mocno się trzymać.

Znaczy mają być szpary? Kurka, jakoś nie bardzo wiem o czym piszesz :lol: Jak to "ktoś" będzie montował? To nie ja będę robiła??? Żadnego artysty w tym kierunku tutaj w okolicy nie znam, a nie wyobrażam sobie, że będę budowlańcowi pokazywała przy każdym kamieniu gdzie ma go przykleić, zwariowałby albo pognał mnie w czorty :lol:

A kamienie masz zamiar kleić wąską krawędzią do wierzchu?? Czyli jakby będą leżały na sobie?? Na mijankę?? Ja myślę, że tak będą fajnie wyglądały :)
Bardzo, bardzo podobają mi się tak kładzione kamienie, ale obawiam się, że za dużo pójdzie towaru :cry: A zresztą wstępnie wymyśliłam, że może motyw drzewa ułożę paseczkami pionowo (jak to kora :D ) a resztę poziomo. Czy to nie bardzo...?

ile ich zamówiła tonę?? dwie?? :D
Na razie 3 tony, bo tyle mieści się w ich samochód :D I jeszcze chcę zrobić z nich parapety, bo mam jakieś wstrętne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YHM no to zacznij układanie od parapetów a reszta zostanie Ci na kominek :)

 

a z kamykami bez fug to miałem na myśli, że wyglądałyby jakby tylko leżały na sobie :) Fajny efekt a klej do kamienia zamiast Biały czy szary to ubarw go sobie na czarno i wtedy nie będzie go tak widać i naprawdę kominek będzie wyglądał jak obłożony stertą kamieni :)

 

No to jesteś kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kamykami bez fug to miałem na myśli, że wyglądałyby jakby tylko leżały na sobie :) Fajny efekt a klej do kamienia zamiast Biały czy szary to ubarw go sobie na czarno i wtedy nie będzie go tak widać i naprawdę kominek będzie wyglądał jak obłożony stertą kamieni :)

Dzięki za rady, pewnie leciałabym szarym klejem :p

No to jesteś kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi :)

Jak ognia unikam gotowania, wolę sobie kamyki pokleić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubosz, najpierw trzeba wkład kupić :lol:

A byłam wczoraj w składzie kamieni przypomnieć się (tona strumienia już odłożona) i zobaczyłam przepiękny kamień!!! Pani nie bardzo wiedziała jak się nazywa, cosik tylko bąkała, że to polski jakiś kamień, może gnajs.

Wieczorem wkleję zdjęcia, może pomożesz mi rozszyfrować zagadkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, pierwszy i trzeci to są kominki z rozmachem! Dużo ściany jest potrzebne, jak dla mnie - niestety, bo są odlotowe i odważne. Przy takich kominkach zbędne byłyby jakiekolwiek dodatki i ozdobniki w salonie - co za oszczędność :lol: :lol: :lol: A odpowiadając na pytanie - tak, podobają się 8)

 

Tak, jestem o całą tonę bliżej realizacji kominka :D

 

Sfociłam strumienia, oto on:

 

http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/PIC-0029.jpg

 

I tajemniczy kamień co to spodobał mi się niezmiernie. Kto wie jak się nazywa? Cudne paseczki :p

 

http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/PIC-0034.jpg

 

http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/PIC-0033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubosz, ten drugi kamień wygląda jakby był stworzony do łupania :lol: Patrzyłam przez chwilę jak go panowie łupali z takich wielkich brył, szło im nieźle :D

Strumień mocno nie ciemnieje jak jest mokry (myślisz o impregnacji?), a ten drugi chyba w ogóle...

Wymyśliłam sobie, że kominek i owszem ze strumieniowego będzie, ale "parę" kilo tego drugiego tyż kupię bo jest super i gdzieś tam go wplotę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie chodzi po głowie coś nie-do-zrobienia.

 

Jesli nie oglądaliście filmu "CEsarzowa" to obejrzyjcie.

 

Często widac tam wnętrze pałacu - między innymi bajeczną kolumnadę.

 

Kolumny wyglądają jakby były szklane ( ze szkła fusingowanego) poświetlone od środka i od dołu byly kolory : fiolet, czerwiń , żołty, zielony do granatu.

 

 

I taka marzy mi się obudowa nad wkładem.

 

Szkło fusingowane to majątek i specjalny stelaż , bo ciężkie jak fuck...

Chyba pozotaje mi znaleźć artyste malarza co takie coś mi pierdyknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło fusingowane to majątek i specjalny stelaż , bo ciężkie jak fuck...

Chyba pozotaje mi znaleźć artyste malarza co takie coś mi pierdyknie :(

 

Nefer zawsze możesz zrobić sobie taki bajer z jakiegoś sztucznego materiału :) jak plastik :D nie wiem jak to będzie świeciło, ale na pewno będzie lekkie i tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...