Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wydaje mi się, że taki był zamiar zakładającego ten wątek. Nie wiem, czy ktoś wklei jeszcze swój kominek. Oczywiście piękne są kominki-wzory, ale nasze, wklejone, czasem są takie szare, czasem zdjęcie nie wyjdzie, salony są jeszcze nie umeblowane. Czasem nie ma odwagi na wklejanie swoich dokonań przy tak pięknych wnętrzach. Dlatego też proponuję rozdzielić te dwie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia, nic sie nie zmienił 8)

 

Dobra, moj kominek w dalszym ciągu jest nieobudowany :lol: kasę na jego zrobienie wynieśli zlodzieje :evil:

A mój wpis, był małym protestem przeciwko................ :wink:

 

oto stan dzisiejszy

 

http://majkagw.photosite.com/~photos/tn/32_200.ts1116929018062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że jeżeli założyciel wątku miał na myśli kominki z naszych domów, to wklejajmy tylko takie kominki.

 

Nie jest chyba wielka sztuką wpisanie w wyszukiwarkę np. na onecie hasła : kominki. Pokazuje sie tysiące stron na ten temat wraz z nimi zdjęcia i taki ogrom zdjęć tam jest jak najbardziej wskazany i normalny. Sama zamykam tematy , które otwierają się po kilkanaście minut ze względu na ilośc zamieszczonych zdjęć .

Zainteresowani ich ogladaniem powinni założyc oddzielny wątek pt. Zdjęcia ...... z internetu. ( wpisać odpowiedni rodzaj zdjęć np. łóżka)

Nie każdy ma ochotę przekopywac się przez tony zdjęć i zdania innych osób na ten temat też powinny być brane pod uwagę . Na pewno mówienie im żeby do tego wątku nie zaglądali jest dziecinne.

 

Mnie osobiście podobają sie wątki osowy, gdzie pokazuje dekoracje okien z własnych przykładów lub zmieniające się kolory jej ścian , kasiorka gdzie pokazuje jak z biegiem czasu zmienia się jej dom. Mnie takie pokazywanie wnętrz bardziej odpowiada i bardziej inspiruje. Jak chce oglądać zdjęcia sztuczne, wyreżyserowane to kupuję Villę, Stylowy dom itp.

 

Paty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...