Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, TAK jak myslałem posypały się uwagi na temat kiczowatości kominka , a ja wam powiem ,że inwesrorowi się podoba!

Co ja mam zrobić??? nie robić? Nie chciałem drzewa tylko kaczki.

A światło jest z wnętrza kominka a nie od lampybłyskowej ani nie od złota.

Światło to nowa formuła "szukam pomysłu" na temat dla "świecącego kominka".Może płomienie? Czy ktoś ma inny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłyś się wyżyć u mnie ale musi świecić na czerwono i być bardzo surowy w formie. Żadnych udziwnień - prostota i mocny czerwony akcent :) Nie wiem jak to zrobisz - szczególnie na cylindrycznej obudowie :)

 

 

P.S. nie oglądaj za dużo telewizji...

 

"Kaczki, synu, kaczki ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micula ja proponuje diabła :lol: z widlami i ogniem w oczach :lol: a co jak fantazja to fantazja :D

 

 

ale przyznam ze to drzewo WOW ma inwestor odwage cywilna :lol: podziwiam.

Czy caly dom jest urzadzony w tym klimacie?

 

Czy jakies krasnale tez tam mieszkaja? :lol: w sumie ten kominek pasuje do przedszkola, uwazam ze dla dzieci bylby fantastyczny do tego krasnale i sierotka marysia a dalej w oddali ciemny las---czyli kuchnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, TAK jak myslałem posypały się uwagi na temat kiczowatości kominka , a ja wam powiem ,że inwesrorowi się podoba!

Co ja mam zrobić??? nie robić? Nie chciałem drzewa tylko kaczki.

A światło jest z wnętrza kominka a nie od lampybłyskowej ani nie od złota.

Światło to nowa formuła "szukam pomysłu" na temat dla "świecącego kominka".Może płomienie? Czy ktoś ma inny pomysł?

 

 

i to najważniejsze ! Mi nie musi sie podobać ,każdy ma swój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie- Wrocławianka nie wstawiła by go sobie do "jadalnego" normalnego pokoju w domku jednorodzinnym.Tam ma byś stół a kominek ma robić "nastrój" Niech tak zostanie... Wolność Tomku....

Wracając do wypowiedzi Foresta - jesteś dla mnie niedościgły,ale bardzo się ciesze ,że rozumiesz moje intencje i bronisz mnie czasem.Foreście patrze na twoje realizacje :proporcje, fachowość,sztukę.... i skręca mnie ,że tak jeszcze nie potrafię! Może kiedyś...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłyś się wyżyć u mnie ale musi świecić na czerwono i być bardzo surowy w formie. Żadnych udziwnień - prostota i mocny czerwony akcent :) Nie wiem jak to zrobisz - szczególnie na cylindrycznej obudowie :)

 

 

P.S. nie oglądaj za dużo telewizji...

 

"Kaczki, synu, kaczki ..."

 

Neferko to jak chcesz mieć coś świecącego i jeszcze na kolor czerwony to pomyśl o szkle witrażowym :) ono bankowo będzie zabijało czerwoną czerwieniom :) A wyciąć da się wszystko :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie muszę się w końcu zastanowić co ja chcę - pytanie w jakich granicach technicznych mogę sie poruszać ...

Póki co wiem, że to coś powinno być pionowe na kominku. Ale nie zasłaniać całego czopucha. Tylko być nieregularne. I musi miec konkretny, czerwony kolor. I fajnie,jakby było naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferko szkło witrażowe daję się świetnie obrabiać jak się ma do tego maszynki :)

Możesz sobie zrobić, co ze chcesz i będziesz miała kolor czerwony :)

Szkło jest cieniutki, więc da Ci się wspaniale zabudować a za nim umieścisz źródło światła.

A kształty możesz mieć różne wiec można sobie zamówić nawet do kształtu czopucha.

 

Więc czas już się zdecydować, bo to już trochę się nad tym zastanawiasz, :) jeśli dobrze pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę usiąść z kimś kto sie tego podejmie i przedyskutować temat. Chętnie też z moją Jola architekt. A to oznacza, ze musi zobaczyć kominek i zdecydować czy to co chcę da się zrobić czy nie. I oczywiście za ile. A póki co nie mam chętnych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie mogę sobie wyobrazić do jakiego wnętrza może pasować taki kominek.

moim zdaniem do żadnego sory ale jest po prostu kiczowaty i jeszcze to coś świecące,jestem bardzo ciekawa jak wygląda pokój w ,którym będzie stał ten kominek

 

No może jest takie wnętrze. Pasuje mi to do jednego z tych "cygańskich" domków pod łodzią. W każdym razie, na zewnątrz są niektóre w podobnym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie muszę się w końcu zastanowić co ja chcę - pytanie w jakich granicach technicznych mogę sie poruszać ...

Póki co wiem, że to coś powinno być pionowe na kominku. Ale nie zasłaniać całego czopucha. Tylko być nieregularne. I musi miec konkretny, czerwony kolor. I fajnie,jakby było naturalne.

Witaj, byłem świadkiem waszej korespondencji( między toba a Luboszem) . Powiem tak jestem gotowy podołać wszelkim trudnością technicznym ale nie potrafie projektować...zatem wymyśl sobie co chcesz a ja to wykonam. OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...