Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

No i teraz porównajcie sobie to co przedstawił Wolar. To jest wykonane ze zwykłych płytek łazienkowych i ma być atrapą pieca.

Oraz to co zamieścił Bagi69, a co jest faktycznie piecem, wykonanym z prawdziwych kafli, tyle że w nowoczesnym (konstrukcyjnie) wydaniu bo z zastosowaniem wkładu grzewczego (tutaj akurat płaszcz wodny i c.o. całego domu).

Różnica jest?

Nie mówiąc już o funkcjonalności...

Pozdrawiam wszystkich "piecuchów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właściwie nie mam co tu pokazać, raczej szukac inspiracji, nie mam pomysłu na wykończenie kominka, wiem tylko, ze nie może być za duży, żeby nie przytłaczał wnętrza

na poczatku był pomysł postawienia ścianki "za kominkiem", żeby stworzyć róg i zrobić kominek narożny, teraz chyba nie chcę ścianki - bo "zabierze" trochę przestrzeni, która jest teraz, jak nie ma zabudowy... więc poprostu nie mam pomysłu, jeżeli komuś by sie chciało to pomysły mile widziane.

Dodam jeszcze jedno zdjęcoie - schodów, troche oddaje styl wnętrza; stół jak widac drewniany, komoda (nie widać ) tez drewniana, ale dla odmiany ciemna, wypoczynku jeszcze nie ma ale lada dzień będzie - klasyczne 3-2-1 w brązach ze złotem i beżem

Pozdrawiam

http://www.muratordom.pl/pliki/galeria/uzytkownicy/36412/755/4589.jpg

http://www.muratordom.pl/pliki/galeria/uzytkownicy/36412/755/4587.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślu ,że kamień Nitubago to trawertyn navona

 

 

po pierwsze bardzo dziękuję za odpowiedż....

 

 

po drugie również życzę spokojnych, zdrowych, przy tradycyjnym polskim stole, z kolędami w tle Świąt Narodzin Bożej Dzieciny.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...