Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak myślałam :(

 

ale nie szkodziło zapytać.... a może można je sklejać po kątem prostym by tę grubość uzyskać, co?

można skleić, ale będzie to widoczne i koszt raczej wyższy niż z jednego kawałka. Czasem można "znaleźć" i wyciąć z bloku :wink: trzeba bardziej poszukać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym ruku byłem w potrzebie i znalazłem :wink: u kamieniarza :D miał akurat dwa duże bloki

 

wiem, że zadam może głupawe pytanie, ale jak dotąd kamieniarz kojarzy mi się wyłącznie z grobami....

 

czy chodzi o coś takiego?

 

http://fabrykakamieniabudowlanego.republika.pl/produkcja%201/bloki_3.jpg

 

i tak cięte?

 

http://fabrykakamieniabudowlanego.republika.pl/produkcja%201/ciecie_blokow_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robią nagroki, parapety, blaty kuchenne itd. :wink: co się zamówi to zrobią :lol:

 

no prosze bardzo jak mi się dobrze udało trafić.... fiu :lol: :lol:

 

już wysłałam zapytanie czy mają ten trawertyn - i czy mi go ciachną na 15 cm grubości.... może ciachną.... :roll: a jak ciachną... to może mój kominkarz mi z niego zrobi moje cudeńko....

 

 

i mam jeszcze jedno pytanie...

 

na tym zdjęciu ten trawertyn wygląda na takie prążkowe połączenie zimnego z ciepłym...

 

http://images27.fotosik.pl/193/008c9caf3e838140.jpg

 

a czasem na stronach kamieniarzy wygląda on kiepsko... tak mdło... jednolicie... jak masło....

 

więc czy to jest kwestia tafli kamienia na jaką się trafi? czy może fotki ciut przekłamują kolory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czeka mnie spacer po kamieniarzach.... i małe macanko :lol: jakby to nieprzyzwoicie brzmiało....

 

 

chciałabym jeszcze rozwiać jedną kwestię - jeśli nie uda mi się znaleźć płyty jednolitej, to w taką klejoną to raczej nie ma co się pchać, nie?

 

 

 

:roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czeka mnie spacer po kamieniarzach.... i małe macanko :lol: jakby to nieprzyzwoicie brzmiało....

 

 

chciałabym jeszcze rozwiać jedną kwestię - jeśli nie uda mi się znaleźć płyty jednolitej, to w taką klejoną to raczej nie ma co się pchać, nie?

 

 

 

:roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ale Nitubaga, ten portal kominkowy nie jest zrobiony z bloku tylko ze slabów grubości 3 cm i po prostu ładnie wyfrezowany i złożony :D

Co innego zabudowa z piaskowca od Mikołajczyka - tu musiały by być grubsze elementy...chociaż też niekoniecznie...bo znam takich co by to zrobili ze slabów i nie było by żadnej różnicy...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wysłałam zapytanie czy mają ten trawertyn - i czy mi go ciachną na 15 cm grubości.... może ciachną.... :roll: a jak ciachną... to może mój kominkarz mi z niego zrobi moje cudeńko....

 

jak na 15 to większość kamieniarzy może Ci pomóc. to całkiem grubo

 

na brudnie jest kilka firm które oprócz pomników bawią sie i w inne cudeńka - myślę o cmentarzu bródnowskim i ul.Wincentego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wysłałam zapytanie czy mają ten trawertyn - i czy mi go ciachną na 15 cm grubości.... może ciachną.... :roll: a jak ciachną... to może mój kominkarz mi z niego zrobi moje cudeńko....

 

jak na 15 to większość kamieniarzy może Ci pomóc. to całkiem grubo

 

na brudnie jest kilka firm które oprócz pomników bawią sie i w inne cudeńka - myślę o cmentarzu bródnowskim i ul.Wincentego

 

 

serio?!!!!

 

ależ ja póki co mieszkam na Brodnie i obok tych kamieniarzy jeżdżę codziennie... ale zawsze mi się wydawało, że te grobowe to nie bardzo.... :roll: :roll: też pójdę popytam, a nóż.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...