Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Joshi, jak można i ile można Cię prosić, abyś zaprzestała pisania takich tekstów. Ten wątek nie tylko Ty czytasz. Nie rób tutaj niemiłej dla mnie (i innych) roboty.

Bardzo Cię proszę. Odpuść sobie.

Rozumiem, ze do Mimi zwrociles sie na priv z ta sama prosba ? Mimi nas wszystkich olewa i robi co jej sie podoba a ja protestuje. Ja sie nie zgadzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka mgr. o galeziach nie pisalem. :lol:

 

Ladne zdjecie wkleilem kominka z pod mojej reki ale, problemy ze strona :cry: i nie wyswietla.

 

 

mgr - piszemy bez kropki

 

nie piszemy " z pod " -tylko "spod "

 

i znowu kłaniaja sie " obce " słowa - niestety dla niektórych jezyk polski i dobre obyczaje są problemem nie do pokonania

No tak problemem moze byc brak znajomosci tych obcych slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wracając do wątku o kominkach, to ja też bym wolała, żeby tu były zdjęcia kominków z życia wziętych, a w innym wątku inspiracje. Wynika to z faktu, że strasznie wolno mi się otwierają te strony na których jest setki zdjęć a czasam po prostu tracę cierpliwość i odpuszczam.

 

Dodam, że lubię Twoje wątki z inspiracjami, zwłaszcza ten z sypialniami i chętnie je oglądam tylko to czekanie jest denerwujące na otwarcie stron. :)

 

Chciałabym przerwać tę nieprzyjemną przepychankę i podobnie jak Dana15 nie będę zabierała głosu w sprawie wyższości Mimi nad House czy też odwrotnie.

W pewnym momencie zgodziliśmy się, że ten wątek powinien być zrezerwowany tylko dla kominków wykonanych przez Forumowiczów.

A kominki prezentowane we wnętrzach, często jeszcze roboczych, a nie wystylizowanych dla potrzeb prezentacji internetowych.

Trzymajmy się zatem tego.

Niech Mimi swoje zdjęcia wkleja w swoich inspiracjach na temat łazienek, kuchni i kominków.

Nie psujmy kolejnego wątku.

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, chyba przeczytałaś wybiórczo ten temat:

 

 

Ja też z niecierpliwością czekałam na nowoczesne EXTRA kominki, nawet te wklejane ze stron internetowych różnych firm(skoro nikt nie ma takich w domu).Mój dom urządzony będzie raczej nowocześnie, kanciasto, kwadratowo i dlatego tradycyjne kominki raczej mnie nie interesją(choć potrafię przyznać, że niektóre są piękne - tylko nie do mojego wnętrza

 

a ja mam pytanko trochę innego rodzaju.

Otóż poszukuję jakiejś wizji, projektu, pomysłu na kominek który by się wkomponował w styl dworku polskiego a jednoczesnie był lekki w wygladzie..

 

Ja juz niedlugo bede miala wizualizacje kominka i tez Wam ja pokaze

 

dziękuję mimi za dobre słowo...ale wiesz, muszę ci powiedziec że takie głupie gadanie zniechęca mnie do dalszego wklejania czegokolwiek...

 

Lafcadio! Ale fajne te kominki! Masz coś więcej z kominkami panoramicznymi

 

Chyba ten wątek został założony za późno...Jak próbowałem coś znaleźć, co by mi pasowało, to miałem tylko katalogi firmowe....a w nich 80% kominków tradycyjnych, a te nowoczesne też jakieś byłu ubżdżone (czy jak to się pisze). Teraz pewnie zrobiłbym trochę inaczej....no ale cóż...

 

 

a może ktoś zrobił kominek wykonany z kamienia - nie chodzi mi o zaden piaskowiec, marmur itp. ale o zwykły kamień polny - może macie jakieś zdjęcia? przejrzałem w internecie dziesiątki stron i nic podobnego nie znalazłem.

 

- właśnie takie wkleiłam, o jakie prosili forumowicze - czy coś w tym złego? :o

Czy to psuje watek, który to ja przecież odświeżyłam, czy też takie niepotrzebne i niemiłe dyskusje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimi,

fajne jest to co robisz, ale....

Daj sobie spokój z tym wątkiem. Nie upieraj się przy nim. Załóż nowy.

Przecież teraz więcej tu awantur, niż zdjęć. To ma być relaks, odskocznia, a nie włażenie z deszczu pod rynnę.

Wiem, że masz jeden wątek w którym są kominki. Dla przejrzystości proponuję założenie niezależnego wątka. Tylko o kominkach.

Mam tak dość tych awantur w tym wątku, że opuszczam go z przykrością i czekam na nowy, tym razem Twój własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie takie coś prowokuje do niepotrzebnych dyskusji, zamiast pokazywania tego, co w tym wątku najważniejsze - kominki

 

Mimi temat tego wątku jest jasny - Kominki nasze i sporo osób wklejało tu swoje realnie postawione kominki, między innymi i ja wkleiłam swój i jakoś nie zauważyłam, że byłoto prowokacją do niepotrzebnych dyskusji. Były wypowiedzi na temat konkretnych kominków konkretnie piszących Forumowiczów i było ok.

Ty założyłaś swój wątek z inspiracjami m.in. na temat kominków, więc jak ktoś nie ma pomysłu może tam znaleźć natchnienie.

Pojawienie się tutaj Twoich inspiracji wywołało znowu niepotrzebne zamieszanie i to mnie drażni, bo znowu prowokuje do pyskówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz dokładnie zgadzam się z Tobą. Mnie to osobiście nie drażni tylko trzymajmy się jakichś zasad i unikajmy pretekstów do kłotni.

Właśnie te kłotnie mnie potwornie drażnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszku

 

wkleiłam fotki, które są odpowiedzią na prośby forumowiczów - kominki nowoczesne i z kamienia polnego oraz kominki panoramiczne i ustawione centralnie w salonie - nie mam potrzeby robić coś na przekór.

 

Czy po to odświeżałabym ten fajny wątek???

Przecież to by było bez sensu...

 

 

A przecież dobrze wszyscy wiemy, że nie o kominki tu chodzi JoShi i house...i to jest powód psucia wątku, kolejnego wątku...

 

Ja mogę wcale nie pisać..inni jak widać też mają takich dyskusji dosyć:

 

dziękuję mimi za dobre słowo...ale wiesz, muszę ci powiedziec że takie głupie gadanie zniechęca mnie do dalszego wklejania czegokolwiek...

 

i nad tym powinni się co niektórzy zastanowić

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] watek, który to ja przecież odświeżyłam, czy też takie niepotrzebne i niemiłe dyskusje?

 

Dziękujemy za odświeżenie wątku i czekamy na kolejne zdjęcia konkretnych kominków w domach naszych Forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka mgr. o galeziach nie pisalem. :lol:

 

Ladne zdjecie wkleilem kominka z pod mojej reki ale, problemy ze strona :cry: i nie wyswietla.

 

 

mgr - piszemy bez kropki

 

nie piszemy " z pod " -tylko "spod "

 

i znowu kłaniaja sie " obce " słowa - niestety dla niektórych jezyk polski i dobre obyczaje są problemem nie do pokonania

No tak problemem moze byc brak znajomosci tych obcych slow

 

Jezdem mgr. z pod ciemnej gwiazdy :lol: :lol: :lol:, brzytki osiol :lol: .Na dodatek mam :lol: fredny harakter :lol: .

 

Wracajac do kominkow i bez hec to prezentuje cos z pod mojej reki.

 

http://foto.onet.pl/upload/41/1/_481721_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponury63

 

Fantastycznie to ująłeś. Myślę żę mimi chce być Alfą i Omegą całego forum, ale zapomina że są tutaj jeszcze inni . Nie każdemu musi odpowiadać jej forma przebywania na forum - setki zdjęć a co za tym idzie kilkuminutowe otwieranie stron. Mysle że mimi powinna się trzymać swoich wątków , założonych przez siebie i tam kopiować cały internet.

 

A tu ogladajmy kominki naszej własnej produkcji.

 

Paty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...