Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spróbuje dodać zdjęcie mojego kominka ale nie wiem czy mi sie uda jeżeli nie to prosze napiszcie jak to sie robi:)

 

 

Musisz umieścić zdjęcie na jakimś hostingu. Ja osobiście korzystam z Fotosik.pl, trzeba się tylko zarejestrować, umieścić na ich serwerze fotki i skopiować odpowiedni adres odnośnika Twojego zdjęcia z ich strony i wkleić na forum muratora. Powodzenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się Was poradzić w kwestii wysokośći umieszczenia wkładu kominkowego,czy 40 cm od gotowej podłogi,to dobra wysokość??

Obudowa prosta,bez żadnych "bajerów",coś na kształt wkładu wpuszczonego w ścianę.

pozdrawiam

 

To wszystko zależy jak Ci się podoba.. my mamy ok. 50 cm od podłogi, z kolei rodzice mają ok 30 cm.. żeby dołożyć do kominka i tak trzeba się schylić/przykucnąć.. Dodatkowo jeśli planujesz pod spodem miejsce na drewno to lepiej nieco wyżej.

 

Nasze 50 cm to taka optymalna wysokość (jak dla nas), bo jak siedzę na kanapie to patrząc przed siebie widzę akurat ogień :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ajkei macie zdanie. Szukam kominku i zastanawiam się nad portalem + wkład z szybą. Nie wiem czy w każdy komin takie rozwiązanie można zastosować czy też musi wystawać ze ściany tak jak to jest w przypadku takich zwyklych kominow, np. jakie sa w marketach.

dzieki za wszelkie info

 

Kominki portalowe najlepiej wyglądają, gdy są wbudowane w ścianę. Byłam zmuszona zrezygnowac z takiego kominka gdy okazało się, że trzeba zbudować przy kominie olbrzymią szafę, aby można było na niej zbudować portal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kominkowych forumowiczów.

Chciałbym skorzystać z Waszych porad i doświadczeń.

Przede mną zadanie obudowy kominka. Jest to makroterm z płaszczem wodnym. Postaram się wkleić zdjecie.

Prawdopodobnie zwrócę się do jakiejś firmy bądź dekoratora wnetrz. mam jeszcze czas. Chodzi mi o koncepcję, ciekawy pomysł, jak to zrobić. Nie oczekuję gotowego projektu. Może widzieliście podobne rozwiązania, liczę na zdjęcia jakie np pokazał Amanti.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aea82e5468625b89.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...