Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wreszcie i ja moge pokazac moj kominek - prosty, zrobiony z trawertynu żywicowanego, wkład to Aquatondo edikalmin z plaszczem wodnym. Brakuje mu tylko poleczki we wnece. No i szyba strasznie brudna wybaczcie ale chodzi non stop i nie ma kiedy umyc.

 

http://images46.fotosik.pl/90/f8732eda5391838amed.jpg

 

http://images41.fotosik.pl/86/8bc1426293c09727med.jpg

 

http://images38.fotosik.pl/86/83f129379c4aaddfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordian,

 

bardzo dziekuje za zdjecie kominka z boku ...50 cm szerokosci to i tak niewiele w porownaniu do mojeo projektu ...mi wychodzi, ze zajmie mi 70 cm, bo taki mam akurat komin ...W kazdym razie Twój kominek jest piekny i bardzo sie ciesze, ze bede miała podobny (a na pewno taki sam wklad:-)...

 

A czy mogłabym Ciebie poprosic abys mi podał wymiary swojego kominka, w szczegolnosci jaka jest wysokosc podsatwy kominka siegajaca do obudowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bez obrazy" to przyjmuję bo forma miała nawiązywać do pieca (a chleb i owszem pieką - ale nie w kominku). A wręcz cieszy, że na pierwszy rzut oka widać :-) Kruszon11 - bez obrazy ale masz też nieźle pojechany kominek ! Raduje wypatrzenie ciepłych wysepek w morzu zimnych sarkofagów :-)

 

Belka - u mnie to tylko kawał przeciętego pnia na pół. Przyczepiona jest banalnie na haki, które są w ścianie, a w drewnie zrobione zaczepy (otwór do połowy przykryty płaskownikiem). Nie pęka nic na łączeniu, mogę zdjąć do czyszczenia, albo zmienić jak mi się znudzi albo znajdę ładniejszy :-)

 

Lepsza fotka będzie jak go wykończę, bo wciąż brakuje ostatecznego szlifu, podkolorowania i drzwiczek na dole - ale kiedy to będzie, jak nie mogę przestać w nim palić ? Wtedy to i ja zmienię chyba awatara na kominkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka - u mnie to tylko kawał przeciętego pnia na pół. Przyczepiona jest banalnie na haki, które są w ścianie, a w drewnie zrobione zaczepy (otwór do połowy przykryty płaskownikiem). Nie pęka nic na łączeniu, mogę zdjąć do czyszczenia, albo zmienić jak mi się znudzi albo znajdę ładniejszy :-)

 

A mógłbyś jeszcze raz, ale dokładniej, tak jak się tłumaczy blondynkom? ;)

W której ścianie są haki i jakie długie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszku, a co masz do pieca chlebowego? Jeśli nawet przypomina, to mnie np. podobają się te zaokrąglone kształty :) Tobie oczywiście nie muszą, ale żeby zaraz "bez obrazy"? ;)

...

 

NIc nie mam ...zwłaszcza do pieca chlebowego! :lol:

Ja osobiście widziałbym takie dzieło w karczmie / knajpie, ale jeśli właścicielowi to podchodzi, to mnie nic do tego...tylko się wyraziłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...