Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Właśnie przeczytałam sobie cały wątek i.... Uśmiałam się za waszych utarczek z maja :) U mnie zdjęcia otwierają się szybciutko i jeszcze szybciej je oglądam. Rozumiem tych którzy nie mają możliwości powiększenia tranferu swojego łącza, ale nie może na tym cierpić wątek!

Wasze propozycje, własne zdjęcia lub z katalogów oglądam z takim samym namaszczeniem:)

 

Mój kominek jest już wirualnie zaprojektowany- niedługo "wrzucę" :)

 

mimilapin Podziwiam za inspiracje, wenę twórczą i zdjęcia, które wklejasz. Zrobiłam sobie odpowiednie foldery i zbieram Twoje zdjęcia, które w przyszłości będą dla mnie inspirację!

 

 

a złośliwe komentarze ignorować, ignorować, ignorować......

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam prośbę do admina. O zdublowanie tego wątku i nazwanie go np. kominki Mimi - inspiracje. A potem wyrzucenie z TEGO wątku wszystich postów nie na temat (włącznie z niniejszym :) ) i pozostawienie kominków NASZYCH, czyli prawdziwych, wybudowanych przez Forumowiczów. Mimi zapraszamy wtedy do czytania - a do pisania dopiero wtedy, gdy zechce nam przedstawić swój prawdziwy kominek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimilapin ja jestem z tych co baaardzo Ci dziękują za wszystkie Twoje wątki tutaj w Forum, bo na prawdę dużo znaczy znaleźć tyle dobrych rzeczy na jednym miejscu. Ci którym się nie podoba, zawsze mogą tutaj nie zaglądać.... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ludzie kochani, co Wy?! Dawajcie te Wasze - Nasze kominki i już. A te nie nasze będziemy wklejać do Mimi wątku... Dobra, no... I nie kłóćcie się! Szkoda na to czasu. A ja tam Was wszystkich lubie i juz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka

 

Oj, ludzie kochani, co Wy?! Dawajcie te Wasze - Nasze kominki i już. A te nie nasze będziemy wklejać do Mimi wątku... Dobra, no... I nie kłóćcie się! Szkoda na to czasu. A ja tam Was wszystkich lubie i juz...

 

Zgoda :D Super! najwyżej jeśli ktoś zapyta mnie o kominek z tego wątku, to odpowiem w mimi-inspiracjach :D Byle był spokój.

I tylko nie krzyczcie wtedy, że dubluję zdjęcia i posty :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty

 

doskonale, że wkleiłaś cały salon, bo widać tutaj, jak super można połączyć kominek i tv na jednej ścianie.

W większości rozwiazań to wada, tutaj - przeciwnie :)

 

Tv w głębi, kominek wysunięty, wyeksponowany - to on jest ważniejszy!

I połączenie koloru kamienia z kolorem forniru drewnianego w tle za tv (polecam jesion bejca brąz lub dąb na brąz albo panele z Barlinka wenge (nowość w ofercie - piękne!) położyć na ściance zamiast forniru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plaz

Majka , postaram sie zamiescis zdjecie siatki(oczka maja okolo 1cm/2).

 

Plyta osb w tym rozwiazaniu to standard i oczywiscie wszystko jest zamkniete.

 

Mozna rowniez wykonac wszystko w drewnie.

 

Tak wyglada taki portal kominkowy jak nie ogladamy tv:

 

http://foto.onet.pl/upload/13/41/_494760_n.jpg

 

a tak kiedy ogladamy:

http://foto.onet.pl/upload/3/58/_494759_n.jpg

 

Obecnie takie umieszczenie tv jest najbardziej popularne(plazma lub lcd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plaz

Kazdy tv tego typu ma podany zakre w jakiej tem. moze bezpiecznie pracowac.

 

Wykonuje sie jedynie dodatkowa warstwe termoizolacji w takich zabudowanych tv plazmowych lub lcd.

Natomiast wieszajac nad kominkiem nie ma tak duzego problemu jak przy zabawie z obudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

house

 

p.s. czym zabezpieczałeś drewno, którym obudowany jest kominek?

 

Czy to aby na pewno prawdziwe palenisko, czy też niby komienek z elektryczną wkładką?

 

Natomiast wieszajac nad kominkiem nie ma tak duzego problemu jak przy zabawie z obudowa

 

o jaką Ci obudowę chodzi, bo nie rozumiem? o obudowę kominka stojącego osobno, czy też takie 2 w jednym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...