Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Eeeee, to chyba nie szkodzi.

 

Wklej jeszcze zdjęcie tych płytek, wtedy może doradzimy na jaki kolor pomalować.... ale te płyty !

A trawertyn zostaw, jest piękny.

Naprawdę.

:D

 

Ale ja wcale nie twierdzę, że trawertyn jest be :roll: Sam w sobie jest bardzo ładny :) Fotki płytek mam w dzienniku (Impronta N4 Mirra) - zapraszam, jeśli masz ochotę, ale nie będę nimi zaśmiecać kominkowego wątku :wink: Zaraz nas pogonią za OT :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad kominkiem, a właściwie chciałam kominek z szybką rogowa z rozprowadzonym powietrzem, ale majster powiedział, że od tego się odchodzi i on sam juz kilkanaście przerobił na "z płaszczem" Będę miała ogrzewanie gazowe i chciałam dogrzewac dom kominkiem. Jakie są opinie na forum. przeczytałam juz ze 20 stron, ale wydaje mi się, że więcej osób ma bez płaszcza Pozdr i proszę o opinię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad kominkiem, a właściwie chciałam kominek z szybką rogowa z rozprowadzonym powietrzem, ale majster powiedział, że od tego się odchodzi i on sam juz kilkanaście przerobił na "z płaszczem" Będę miała ogrzewanie gazowe i chciałam dogrzewac dom kominkiem. Jakie są opinie na forum. przeczytałam juz ze 20 stron, ale wydaje mi się, że więcej osób ma bez płaszcza Pozdr i proszę o opinię

ja mam z płaszczem i jestem b. zadowolona! super sie sprawuje :) Też ogrzewamy gazem, podłogówka w całym domu -kominek jest podpięty przez wymiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałaś kominek Igor_Celina na poprzedniej stronie?

 

http://img228.imageshack.us/img228/43/img6973d.jpg

 

Idealne połączenie - jasny trawertyn na dole i czekolada powyżej.

 

Jest piękny, połączenie super, ale u mnie będą raczej zimne klimaty, a trawertyn jest ciepły, i boję się, że razem to nie będzie dobrze wyglądało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76,

 

ale napisz, czemu uważasz że nie będzie pasował do reszty ?

Kolorystycznie ?

Czy stylowo ?

Coś wspomniałaś o płytkach, do których nie bedzie pasował...

 

obawiam się, że kolorystycznie trawertyn będzie się gryzł z tymi płytkami:

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/4410274703bd78909754a6335b734b45,10,19,0.jpg

 

gdyby były same drewnopodobne, to byłoby nieźle, ale z tymi szarymi może być kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wkład, tyle że w drugą stronę. I nawet zabudowa nieco podobna. Tyle, że patrząc na tę realizację zachodzę w głowę, po jakiego grzyba wzięłam trawertyn :roll: Do niczego nie będzie mi pasował :-? Czy ten trawertyn można jakoś zamalować????

 

Był kiedyś taki odcinek dekoratorni, w którym projektantki przemalowały trawertyn na kominku na niebiesko, więc chyba się da.

Niezależnie od tego ja bym na pewno nie przemalowywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wkład, tyle że w drugą stronę. I nawet zabudowa nieco podobna. Tyle, że patrząc na tę realizację zachodzę w głowę, po jakiego grzyba wzięłam trawertyn :roll: Do niczego nie będzie mi pasował :-? Czy ten trawertyn można jakoś zamalować????

 

Był kiedyś taki odcinek dekoratorni, w którym projektantki przemalowały trawertyn na kominku na niebiesko, więc chyba się da.

Niezależnie od tego ja bym na pewno nie przemalowywała.

 

To muszę odgrzebać ten odcinek, może jest tam informacja, czym przemalowały trawertyn. Jedyne co mogę obiecać, to że nie przemaluję trawertynu na niebiesko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...