Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję wkładu NAROŻNEGO o średnicy wylotu spalin max. 150. Czy możecie polecić jakiś model ?

 

Rozważałem wcześniej modele: Spartherm VARIA 2Rh 4S 51 oraz Arysto 10P DJ/450 ale tam średnica wynosi 200.

 

Proponuję DOVRE 2175 CBS2 .Dostarczymy na miejsce i prawidłowo podłączymy.Nasze możliwości można poznać na forum w temacie "kominki dla każdej rodzinki"

Pozdrawiam Bagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romanr0 - wcześniej pisałeś o 'Spartherm VARIA 2Rh 4S 51 oraz Arysto 10P DJ/450 ' - ten pierwszy ma chyba znacznie wyższą cenę.

do 3000 pln (no chyba że piszesz o euro) i z wylotem 150mm - raczej niczego nie znajdziesz. Zbliżony - 180mm http://www.unico-kominki.pl/p/pl/140/unico_hermes_4zb.html.

Ja mam właśnie dovre 2175 cbs2 - pali się w tym dobrze.

pozdrawiam

To_masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To_masz

Podałeś link do cen producenta. A przecież normalnym jest, że producent ma ceny wyższe niż nieraz mogą zaoferować dystrybutorzy, czy partnerzy handlowi.

Tak to zawsze i wszędzie działa.

 

Wywołany wkład kominkowy UNICO Hermes 4 ZB przy spełnieniu pewnych warunków, bedzie doskonale pracował z kominem fi 150 mm.

 

Jednak jego cena jest wyższa niż 3000 zł

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że tak przecutuję sama siebie z innego wątku:

 

Między krokwiami mamy już 18 +10 cm drugiej warstwy wełny. Został nam jeszcze do zrobienia pasek z kominem i nie wiemy od której strony to ugryźć.

Komin dwu płaszczowy izolowany.

Dokleić tej membrany i kleić ją do komina?

Wełny dołożyć na styk z kominem czy zachować kilkucentymetrowy odstęp wełny od komina?

 

http://img256.imageshack.us/img256/5057/img0130x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele z v-fugą Quick Step z serii Perspective kolor merbau. A przy kominku oczywście płyta marmurowa

 

edak - dziękuję za wyczerpującą informację

 

 

A teraz rozwińmy OT:

 

A może płytki ceramiczne?

 

bohusz - dlaczego nie byłeś tak skory do odpowiedzi, jak dawno temu prosiłam Cię o wycenę kominka?

 

Na PW to się tu umawiamy na kawę ;)

 

Sloneczko - ja Cię na kawę mogę bez pv zaprosić (tylko nie wiem jak u Ciebie z animozjami regionalnymi ;) ) - pytając o podłogę w wątku o kominkach miałam poczucie zaśmiecania wątku, dlatego napisałam, że odpowiedź może być na pv ... Trafiłam na twój zły dzień, czy jak? Bo pałętam się po FM już czas jakiś i nie zauważyłam, żebyś taka drażliwa była ....

 

No to się też "powyzłośliwiałam" - dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to takiego te animozje regionalne? Wytłumacz, napisz skąd jesteś, to Ci odpowiem jak tam u mnie ;)

 

No popatrz - nie zauważyłam, że po zmianie wyglądu FM "zeżarło" moje info skąd jestem ... he, he

 

Na razie jeszcze Katowice - potem bliżej górek ... a dokładniej Śląsk Cieszyński

 

A tak wracając do zmiany wyglądu FM - jak się teraz wstawia "mordki"????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...