Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Oto mój:

http://www.kominki.dos.pl/show.php?img=nowoczesne/g87

 

To wzór ma podstawie którego wykonano mój kominek, ale nieskromnie stwierdzę :oops: , że zrobili go jeszcze ładnieszy niz na zdjęciu, czy katalogu Cheminees. Tu gdzie na dole jest płyta k-g u mnie jest naturalny kamien (2 stopnie + wokól kominka). Jeśli ktoś mi na priva napisze jak wkleja się zdjęcia z kompa, to zamieszczę i orginał. Oraz będe wdzięczny za info.

 

PS> No coz obrazek wstawić się nie chce :( , więc zapodaję linka:

 

http://www.kominki.dos.pl/show.php?img=nowoczesne/g87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

EDZIA - pochwal sie lepiej z jakich okolic jestes i kto Ci to robil, marzy mi sie cos takiego. Czy to bardzo grzeje tymi kaflami ? Czy masz zrobione rozprowadzanie cieplego powietrza ?

 

JoShi jestem ze Śląska a robił mi bardzo dobry fachowiec. Poleciłam go kilku osobom z Forum i były bardzo zadowolone.

Mam rozprowadzenie ciepłego powietrza, a kafle bardzo miła sprawa zwłaszcza jak wraca człowiek zziębnięty do domu ....

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam pomysłu.

Wkład stoi, trzeba obudować.

Mnie się podoba najbardziej z uzasadnieniem:

1. swbeata - super normalny

2. nnatasza - extra niezły

3. Edzia- ach te kafle

4. magda - niezłe światło

5. piskosch - super futura

I za tym optuję, chociaż i tak mój projekt jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...