Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

No mnie Pani domu nie chciała tak ładnie pozować do zdjęcia, ale chętny był kotek i piesek :)

[ATTACH=CONFIG]91880[/ATTACH]

.

 

A ja się przyczepię znowu do tego co nie dotyczy kominka .... eh ciekawe jak ten TV oglądają :)

 

powoli już nie wiem czy architektom brakuje wyobraźni czy tym co wybierają projekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kominek P.Małgosi podoba mi się bo jest dość obszerny ;).P Małgosia w jego bliskości dodaje mu uroku ,którego finał zaobserwujemy niebawem.Skoro robimy fotki w miejscu gdzie stoi nasze cacko znaczy się ,że chcemy tym samym coś wyrazić i tego właśnie brakuje mistrzowi-zdunowi.Jak państwo zauważycie narcyzm już go dopadł.Widzi to co chce widzieć a przy tym nie potrafi dojrzeć tego co jest w około nas prócz martwej natury.eniek ty skunksie cenne spostrzeżenie :D:D:D;);)

Jeśli chodzi natomiast o prezentację margod to najbardziej utkwiło mi to :

Do pełnego nagrzania ścian wystarczy spalić jednorazowo ok. 5kg drewna. Przy zamkniętych kratkach konwekcyjnych obudowa grzeje ok 8-10 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt, absolutnie nie interesuje co tam sobie i co brakuje MISTRZOWI.

To jego sprawa, zresztą prawdopodobnie nie chciałby abyś Ty akurat go opiniował i dawał porady...

 

Nikt nie wiem jak Ty interpretujesz zacytowany opis Margoda...

Ale to wydaje mi się możliwe, chociaż jak są zamknięte kratki to już bym nie nazwał tego kominkiem konwekcyjnym.

Ale to jest nieistotne, liczy się optymalny efekt grzania i akumulacji ciepła jaki można uzyskać z obudowy szamotowej.

 

A nazewnictwo jakże może być sobie różne w języku polskim, a co dopiero w francuskim, albańskim, w gwarze kaszubskiej, czy w językach plemiennych indian, albo w językach eskimosów...

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą prawdopodobnie nie chciałby abyś Ty akurat go opiniował i dawał porady...

To akurat mam..................i nie interesuje mnie co mistrz wyprawia ze swoimi nowinkami........tzw walencjał :D:D;).

Dżaźni mnie tylko jego stronniczość i obojętność na to co w takim wątku prezentują inni jak on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA ! Ładny sweterek. Eeech ty erotomanie.. Kominek miałeś podziwiać

 

Ja wiem czy erotoman?

Zbyt mało uwagi się poświęca na tym forum w sprawie korzystnego bilansu

koło kominka.

Dla równowagi i harmonii, oprócz suchego i kanciastego drewna,

powinno się umieszczać obok kominka coś "okrągłego i wilgotnego".:)

 

Pozdrawiam Noworocznie - vito2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrągłego i wilgotnego ?? Masz na myśli taki piec http://www.kafle-kominki.pl/kominek_mkk006zolty.htm z wbudowanym płaszczem wodnym ??

 

On ma zupełnie coś innego na myśli ale twój wysiłek na pomyślenie graniczy z cudem :D:D;);).Kolejna twoja prezentacja nic nie tłumaczy przedmówcy .jest tylko zwykłą reklamą.Gdzie w tej żółtej puszcze po piwie rodem z kiepskich jest i okrągło i wilgotno.???:D .No okrągło to może i troszku jest ale wilgotno???

 

umieszczać obok kominka coś "okrągłego i wilgotnego"
:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bagi69 - no jak z reklamy ... fotomontaż prawie i aż się chce patrzeć bo od dawna się już czegoś takiego nie widziało. Obecnie taki kominek można nazwać ... niszowym :rolleyes:

Pozdrawiam.

 

Witam

Niszowy. To żle czy dobrze ? Pytam bo szykuje się kolejny niszowy.http://images37.fotosik.pl/1257/4f185bc8c8230d44med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...