Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Nikt

Polemikę zacząłeś i kontynuujesz Ty...

Obraziłeś, stwierdziłeś bezguście użytkownika, w ironiczny sposób naigrywałeś się z użytkownika który przedstawił tu kominek.

Nie wiem po co to zrobiłeś.

Użytkownik to był praktycznie "nowy" z małą ilością postów.

 

Ja tylko i wyłącznie zareagowałem na Twój krytykująco - wyśmiewujący ton wypowiedzi. W REAULU, NA ULICY, gdziekolwiek zareagowałbym podobnie na chamskie i bezczelne zachowania.

Zamiast z wstydu skulić uszy, schować się pod stół, wcześniej GŁOŚNO przepraszając, Ty jeszcze ośmielasz się pisać tutaj na forum, w tym temacie szczególnie.

Po co tu piszesz?

Teraz kolejne posty poświęcasz na polemikę ze mną i udawadnianie, że wielbłąd nie umie pływać.

Po co Ci to?

Ty jesteś użytkownikiem kominka, a właściwie kotła CO z górnym spalaniem i wstawioną szybą...

Ja zaś jestem użytkownikiem tego forum i kominka również. Kominek mój prywatny był tu wielokrotnie pokazywany...

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bohusz szkoda na ciebie gardła piłować ponieważ tego nie zrozumiesz a twoja krytyka której tu nie mało powróci,której sam nie zauważasz.Na koniec bo nie zabronisz mi pisać właśnie tu bo żadna ty dla mnie persona pokaż mi a nawet wskaż swój kominek z salonu z jego oprawa i tp.Nie chce mi się wertować tylu postów a nie uchodzisz tu za osobę popularną to i w wyszukiwarce nie istniejesz.Jeszcze raz gorąco proszę o wskazanie miejsca gdzie można coś poczytać o twoim rękodziele.

 

pozdrawiam NS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kształt samej bryły obudowy kominka bardzo popularny w wykonawstwach. Nie ingerujący w salony, nie dominujący w salonach. Wykończenia (kosmetyka) mogą być dowolne, zawsze jednak powinno być dostosowane do całości i gustów domowników.

 

NIKT

Według mnie styl i merytoryczność Twoich wypowiedzi sugeruje, że swoje wypociny piszesz pod wpływem środków zmieniających nastrój. Nie wiem czy to alkohol czy coś innego. Tobie się nie chce szukać, więc ja na Twoje zawołanie (polecenie) mam to zrobić...

Zmieniasz swoim postami sens mojej wypowiedzi skierowanej do Ciebie, na wskutej Twojego konkretnego chamskiego i wyrafinowanego wpisu. Próbujesz tematów zastępczych, aby smród jaki zostawiłeś tu swoją wypowiedzią zatuszować.

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kominki.mtp.pl/pl/targi_w_pigulce/galeria_zdjec/

 

Tu możemy porozmawiać.Zapraszam do dialogu i tu porozmawiamy w świcie rzeczywistym na targach , które będą obfite w nowości.Co ty na to???.Chamstwo jakie mi tu zarzucasz tam zweryfikujemy.;);) ok ???

 

http://www.sophisti.pl/artykuly/wnetrza/kominek-przyszlosci-juz-w-terazniejszosci.html

 

Co sądzisz o takich kominkach przyszłości???Pytam ciebie bo wiedzę masz bardzo wszechstronną??? :D:D.........poniosło mnię troszku.:D;);)

 

http://img836.imageshack.us/img836/5813/krxmne5rb6d8jkaihskpcj2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohusz ale ty to potrafisz.ech.Na Progetto Fuoco w Weronie się nie wybieram........a co ty tam wystawiasz???Powiesz czy znowu mi nawsadzasz i pokonasz doświadczeniem(ale mnie znowu nosi :D)....i każesz znaleźć samemu???.Czy ty tak od czasu do czasu czytasz ze zrozumieniem???Wkleiłem ci targi poznańskie a ty jak zwykle w swoim stylu dla ściemy "Werona".ech.:(:(........to jaki masz nr stoiska w Poznaniu???Nie w Weronie w POZNANIU...nie wyraźnie mówię???

 

Piotr.................. sie szpera jak trza ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne płyty i kleje do ciepłej zabudowy :) Prawdopodobnie też tam będę to może zdam relacje. :)

 

Tych materiałów aktualnie nie ma zupełnie potrzeby wystawiać. Bo po co?

 

Ja to tak sobie turystycznie - integracyjnie i troszkę informacyjnie.

Nie na swój koszt to trzeba wykorzystać i dychnąć - rozrywkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...