Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

@micula jesteś gość !! Sam na ten kominek bym się nie zdecydował, ale oryginalny pomysł i kawał dobrej roboty robiłeś.

ps; nie to piękne co piękne, tylko co się podoba...:yes:

Dokładnie o gustach się nie dyskutuje.

Waldek rób swoje i nie przejmuj się niepochlebnymi komentarzami. W moich oczach jesteś Rzemieślnikiem-Artystą, jakich mało w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda ocena jest subiektywna ..Chciałem pokazać ,że kominek nie jedno ma imię.

 

i jak dla mnie to zrobiłeś. Manekinki się wypowiedziały....... skrytykowały bo w domu chciały by mieć ale ich nie stać :):);).Robią swoje a tu sie tylko uzewnętrzniają.Ot taka ich praca zarobkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cię, że nigdy nie chciał bym mieć czegoś podobnego w salonie. Mam, tak jak każdy, prawo do wyrażenia opinii i z niego korzystam. A jeżeli to się komuś podoba to proszę bardzo. Co do jakości wykonania to chylę czoła.

 

liwko a lubisz krytykę ?????????? lubisz jak ci ktoś mówi ,że to jest nie ten teges????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liwko a lubisz krytykę ?????????? lubisz jak ci ktoś mówi ,że to jest nie ten teges????????????

 

Słuchaj, nie ja i nie moje gusta są tu najważniejsze, najważniejsze co się inwestorowi podoba. Akurat autor tego dzieła doskonale zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim to się musi podobać (jak stadion narodowy:D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liwko a lubisz krytykę ??????????

 

No ale jak cos jest szpetne to jest szpetne i tyle. Podziwiac mozna wykonanie od strony technicznej, jesli zgodnie ze sztuka to szacuneczek. Poza tym pomysly zeby palic w drzewie to juz chyba sie ociera o surrealizm. Mozna miec jedynie nadzieje, ze reszta domu tez jest/bedzie w takim wydaniu czyli kapiesz sie pod sztucznym wodospadem, spisz na wielkim lisciu a schody sa zrobione z muszli ogromnego slimaka. Oczywiscie jesli jest popyt to droga wolna, tak jak ze stacjami radiowymi, RMF czy Zetka puszczaja mega-chlam tlumaczac, ze niby maja swiadomosc poziomu muzycznego ale jednak "to ludzie, nasi odbiorcy chca tego sluchac". Nie wnikam, nie slucham ale i takiego np. Roberta Kozyry nie uwazam. Wydaje mi zie, ze mozna czasem komus uswiadomic, ze to czego naprawde chce moze okazac sie mega-kiszka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak cos jest szpetne to jest szpetne i tyle. Podziwiac mozna wykonanie od strony technicznej, jesli zgodnie ze sztuka to szacuneczek. Poza tym pomysly zeby palic w drzewie to juz chyba sie ociera o surrealizm. Mozna miec jedynie nadzieje, ze reszta domu tez jest/bedzie w takim wydaniu czyli kapiesz sie pod sztucznym wodospadem, spisz na wielkim lisciu a schody sa zrobione z muszli ogromnego slimaka. Oczywiscie jesli jest popyt to droga wolna, tak jak ze stacjami radiowymi, RMF czy Zetka puszczaja mega-chlam tlumaczac, ze niby maja swiadomosc poziomu muzycznego ale jednak "to ludzie, nasi odbiorcy chca tego sluchac". Nie wnikam, nie slucham ale i takiego np. Roberta Kozyry nie uwazam. Wydaje mi zie, ze mozna czasem komus uswiadomic, ze to czego naprawde chce moze okazac sie mega-kiszka. Pozdrawiam.

 

te wklej swój kominek..........a za milisekundę dowiesz się prawdy.........wklejaj nie rób kichy bo i tak już dużo wniosłeś do topiku.No czekam....!!!!!!!!.N FM jest też opcja poprawnej pisowni ......skorzystaj z niej bo nijak cię cytować jak jesteś taki na czerwono i z podkreślnikami.

 

muszę edytować

 

ociera o surrealizm

wyjaśnij laikowi kogo lub czego chcesz zbuntować.???

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...