Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Do NiktSpecjalny: wiadro zimnej wody polecam. Ochlon czlowieku.

 

Przecież to ty piszesz:

 

No ale jak cos jest szpetne to jest szpetne i tyle

Gdybym ja tak powiedział wiesz co by się działo.............że jak jak ja mogę bo to inwestor...itd

 

liwko banem mnie nie strasz bo stoję po stronie słusznej manekinku. ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do NiktSpecjalny: wiadro zimnej wody polecam. Ochlon czlowieku.

 

a wątek ty znajesz???Zadałem ci pytania a ty nawet na krótkie nie potrafisz odpowiedzieć. Więc powtórzę swój cytat.....jeszcze raz

 

......te wklej swój kominek..........a za milisekundę dowiesz się prawdy.........wklejaj nie rób kichy bo i tak już dużo wniosłeś do topiku.No czekam....!!!!!!!!.N FM jest też opcja poprawnej pisowni ......skorzystaj z niej bo nijak cię cytować jak jesteś taki na czerwono i z podkreślnikami.

 

muszę edytować

 

ociera o surrealizm

bunt przeciw

 

klasycyzmowi, realizmowi, empiryzmowi, racjonalizmowi, utylitaryzmowi i konwencjom wsztuce.

wyjaśnij laikowi kogo lub czego chcesz zbuntować.???..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poniżej link do strony twórcy tego kominka i jego inne realizacje:

http://artehora.pl/index.php?/grzesiek-krupa/kominki/

Myślę że warto pooglądać bo piękne i artystyczne rzeczy robią ... :)

Gusty gustami ... ale czy dyskutanci zauważyli, że ten kominek jest zrobiony z ceramiki ? Czyli po prostu z wypalanych kafli kominkowo-piecowych (w dużym uproszczeniu mówiąc), tyle że "nieco innych"...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poniżej link do strony twórcy tego kominka i jego inne realizacje:

http://artehora.pl/index.php?/grzesiek-krupa/kominki/

Myślę że warto pooglądać bo piękne i artystyczne rzeczy robią ... :)

Gusty gustami ... ale czy dyskutanci zauważyli, że ten kominek jest zrobiony z ceramiki ? Czyli po prostu z wypalanych kafli kominkowo-piecowych (w dużym uproszczeniu mówiąc), tyle że "nieco innych"...

Pozdrawiam.

 

bo mnie zajadą .....foreściku czy owe monstra ci się podobują czy nie???

nawet jak by my o kaflach chcieli prawić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiam kominek ( w trakcie realizacji),wykonywany dla miłośnika kina. Inwestor zakupił projektor ,zawiesił ekran i okazało się ...,że jedyne miejsce dla projektora ...jest nad kominkiem.Pierwotnie projekt dekoracji przewidywał na czopuchu rozwijającą się taśmę filmowa ze szpuli w miejscu "oka" projektora ..stanęło jednak na stylizacji 'przysłona aparatu" zapewniam ..kiedyś tak było. .

Cały kominek jest dość wysoki , bo i salon "bez sufitu"

Swoją drogą dobrze ,że to nie drzewo a wiewiórka nie musi puszczać filmu z dziupli

Ciekawy dział można by było stworzyć -"kominki tematyczne"...mam kilka pomysłów.

np. wnętrze starej lokomotywy, kocił parowy , chata z Biskupina ...

IMG_0083_resize.jpg

IMG_0373.jpg

IMG_0380.jpg

IMG_0396.jpg

IMG_0403.jpg

Edytowane przez micula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, już widzę falujący obraz przez gorące powietrze :) Ludzie to mają pomysły :(

 

A jak będzie oglądał słynne amerykańskie filmy "drogi" ?To falujące powietrze jest akurat.!

Zawsze szukacie 'czegoś " prześmiewcy a tu chodzi o zaspokojenie marzeń inwestora.

Wszyscy mażą o tym by wreszcie spotkać wykonawce ,który "zrobi to co ja chce" i nie będzie wydziwiał , a jak już się taki znajdzie to go najlepiej ..ośmieszyć. A to pytankiem czy można napalić tym drzewem co je wykonałem , a to ,czy schlebiam tanim gustom.? Tułam się po Polsce śpię na materacach po budowach po trzy dni nie jem ciepłego obiadu.... ale niosę ludziom ogarek światła i ciepła. ....I to jest mi właśnie do szczęścia potrzebne.

Edytowane przez micula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Zawsze szukacie 'czegoś " prześmiewcy a tu chodzi o zaspokojenie marzeń inwestora...............

 

..Tułam się po Polsce śpię na materacach po budowach po trzy dni nie jem ciepłego obiadu.... ale niosę ludziom ogarek światła i ciepła. ....I to jest mi właśnie do szczęścia potrzebne.......

 

Nie ta nuta do ich Mości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, już widzę falujący obraz przez gorące powietrze :) Ludzie to mają pomysły :(

 

 

 

Będzie falować, to następnym razem sobie odpuści palenie podczas spektaklu...Na pewno jest to lepiej przemyślane niż kominki z gipsu, tektury i wełny mineralnej. Żaden z tych materiałów nie nadaje się do budowy kominków, a ludziska jak barany się uparli i robią.

 

Micula brawo...

 

maysee nie odpuszczaj...

 

:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiam kominek ( w trakcie realizacji),wykonywany dla miłośnika kina. Inwestor zakupił projektor ,zawiesił ekran i okazało się ...,że jedyne miejsce dla projektora ...jest nad kominkiem.Pierwotnie projekt dekoracji przewidywał na czopuchu rozwijającą się taśmę filmowa ze szpuli w miejscu "oka" projektora ..stanęło jednak na stylizacji 'przysłona aparatu" zapewniam ..kiedyś tak było. .

Cały kominek jest dość wysoki , bo i salon "bez sufitu"

Swoją drogą dobrze ,że to nie drzewo a wiewiórka nie musi puszczać filmu z dziupli

Ciekawy dział można by było stworzyć -"kominki tematyczne"...mam kilka pomysłów.

np. wnętrze starej lokomotywy, kocił parowy , chata z Biskupina ...

Ciekawa nieszablonowa realizacja. Kominek ciepły powstał, czyli kolejnego jednego kominka z kartonu mniej w Polsce.

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego kominka z kartonu mniej w Polsce ale za to jeden więcej i to jaki konkretny fachowiec przybywa.:rolleyes:.

.............nieszablonowa realizacja.............

Reklamujący się wyżej robi wszystko z automatu-szablon itp.:rolleyes:.Nic ująć nic dodać i nic już nie mówić na temat kominków z kartonu........mamuniu grzmij.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) tu chodzi o zaspokojenie marzeń inwestora.

Wszyscy mażą o tym by wreszcie spotkać wykonawce ,który "zrobi to co ja chce" i nie będzie wydziwiał ,(...) Tułam się po Polsce śpię na materacach po budowach po trzy dni nie jem ciepłego obiadu.... ale niosę ludziom ogarek światła i ciepła. ....I to jest mi właśnie do szczęścia potrzebne.

 

No kurcze...

A ja często słyszę, że tak, jak ja bym chciała, to się nie da. I się zastanawiam: kto wydziwia ja, czy on (oni) .

(Chciałam np. , żeby 10 "klocków" zostało, a ktoś wyliczył, że 16 potrzeba i to nowych.)

Może by tak micula, Ciebie, na ten materac do mnie...

Może zagadał by wreszcie mój... "milczący".

Tylko to zapytanie o odwagę trochę mnie peszy. :lol2:

Edytowane przez bajanadjembe
chciałam dopisać, że wszystkich pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze...

A ja często słyszę, że tak, jak ja bym chciała, to się nie da. I się zastanawiam: kto wydziwia ja, czy on (oni) .

(Chciałam np. , żeby 10 "klocków" zostało, a ktoś wyliczył, że 16 potrzeba i to nowych.)

Może by tak micula, Ciebie, na ten materac do mnie...

Może zagadał by wreszcie mój... "milczący".

Tylko to zapytanie o odwagę trochę mnie peszy. :lol2:

WITAJ

Nie wiem o co chodzi ale idź na całość i...po prostu zdzwoń lub napisz [email protected]

Edytowane przez micula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...