Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Kominek miculi utrzymany w spokojnym tonie,bardzo mi się podoba.Oryginalnie wyrażone to co autor chciał osiągnąć.Jeśli ktoś szuka inspiracji z drzewem...ma.Jeśli z cegłą ......również.Natomiast kolo SiS to parowozy bez inwencji twórczej.To się nadaje do knajpy i to nie każdej.Utrzymane w jednym tonie ,wielkie kolubryny,bardziej przypominające i kojarzące się z wędzarniami-grillami a niżeli kominkami....................................................i na sali słychać gwizdy :D:D:lol2:.

 

p.s

SiS naucz się wklejania fotek żeby oglądający nie musiał bez potrzeby latać po fotosikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może pooglądajmy kominek Wiewióra? Z pewnością jest to połączenie subtelnego smaku i wybitnej architektury, a obcowanie z nią, będzie milowym krokiem w rozwoju niejednego projektanta czy wykonawcy...;)

 

A to ENIOBATURA jest akurat nieeleganckie i takiej personie jak WY zdarzać się nie powinno. Micula wkleił fotkę z kominkiem ceglanym o co prosił mały john i jest bardzo przyjemny w patrzeniu i przypuszczam ,że w rzeczywistości także. SiS wkleił wielki monstra które pozbawione są tego smaczku.Mój kominek jeszcze raz kiedyś wkleję nie po to by Wam udowadniać ,że mam coś cudownego ale po to byście zrozumieli ,że ENIOBATURA jak za Wami galopuje szyderstwo.Powtarzam Branży takie wpadki słowne zdarzać się nie powinny.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ENIOBATURA jest akurat nieeleganckie i takiej personie jak WY zdarzać się nie powinno. Micula wkleił fotkę z kominkiem ceglanym o co prosił mały john i jest bardzo przyjemny w patrzeniu i przypuszczam ,że w rzeczywistości także. SiS wkleił wielki monstra które pozbawione są tego smaczku.Mój kominek jeszcze raz kiedyś wkleję nie po to by Wam udowadniać ,że mam coś cudownego ale po to byście zrozumieli ,że ENIOBATURA jak za Wami galopuje szyderstwo.Powtarzam Branży takie wpadki słowne zdarzać się nie powinny.:yes:

 

 

 

To nie była szydera, tylko złośliwość. Po tylu latach ślęczenia i dokształcania się w necie, czas nauczyć się takie "drobiazgi" odróżniać...:yes:

 

To teraz, również jest złośliwością, tym razem ze sporą dawką szydery...

Edytowane przez Kominki Piotr Batura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micula fajny artykuł o kombajnie ogrodowym w Świecie kominków. Pozdrawiam.

 

A zauważyłeś pod tytuł ?... jak wybudować kombajn gastronomii gościnnej unikając błędów ,które samemu popełniłem:)

Cały czas się uczę... oby tylko od lepszych od siebie!

Edytowane przez micula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś pod tytuł ?... jak wybudować kombajn gastronomii gościnnej unikając błędów ,które samemu popełniłem:)

Cały czas się uczę... oby tylko od lepszych od siebie!

Wielki szacun za te słowa.

Są ponoć już tacy w branży co wszelakie wiadomości i doświadczenia, według siebie posiedli.

 

No ale najważniejsze i podstawowe dla mnie:

Ciągle czekam na szkic nowego projektu... (Jaworzno) bo sezon grzewczy nieubłaganie nadchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś pod tytuł ?... jak wybudować kombajn gastronomii gościnnej unikając błędów ,które samemu popełniłem:)

Cały czas się uczę... oby tylko od lepszych od siebie!

 

dokładnie, człowiek całe życie się uczy.Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi.

Ukłony dla ciebie WaldeK oraz dla reszty pracujących z ogniem!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale najważniejsze i podstawowe dla mnie:

Ciągle czekam na szkic nowego projektu... (Jaworzno) bo sezon grzewczy nieubłaganie nadchodzi...

 

Z pewną odrobiną nieśmiałości przedstawiam jedno z dzieł Hundertwasera ,które chciałbym zaadoptować jako kominek w "Betlejem".

Mam zgodę księdza Mirosława na wykonanie kominka ,którego inspiracją będzie TA budowla ( wieża widokowa na południu Niemiec)

Dla mnie odlot! Od dłuższego czasu myślę jak złapać właściwe proporcje i w jaki sposób wykonać zdobienia ( mam dwie koncepcje)

Teraz wiesz dlaczego pytałem Ciebie o możliwość wykonania "grzybkowych daszków".

POZDRAWIAM

Hundertwasser-Turm-reload-a22442893-001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że damy radę i temu.

No ale Ty zaprawdę, sobie teraz dałeś zadanie.... piknie

główkuj bo widzę, unikalny kominek wyjdzie

Pozdrawiam do 10 sierpnia

Wiem, też że sprawy materiałowe się rozjaśniają i zadanie staje się prostsze i bliższe finału

kregi_monolit.jpg

termoplyty_1.jpg

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzucę jeszcze coś od siebie … i nie będzie to takie ładne jak kominki powyżej, będzie rzeczywiste:

 

fot 1 komin ceramiczny po pożarze sadzy

fot. 2 to co zostało z zabudowy gips – karton – wełna

 

generalnie straszny syf, dobrze, że coraz rzadziej używa się takich materiałów zarówno jeżeli chodzi o kominy jak i kominki...

1 komin ceramiczny.jpg

welna kominkowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...