Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Ty proszę nie udzielaj......... pal skutecznie już do 12h w swym wyzyskiwaczu energii

 

witam

niktspecjalny Ty sie nigdy nie zmienisz taki Twój urok :p

 

Po pierwsze naucz się proszę cytować lub używaj zwrotów poprzez wstawienie nicka do osoby do której kierujesz pytanie lub jej coś oznajmiasz.Jak na 9 postów to wygadany czyli mocny w .......jesteś.:rolleyes:.Piszesz ,że palisz.............czym ,.............w czym,co grzejesz(mieszkanie dom,garaż,CWU,CO,co to jest 12 h grzania).Taka wielka persona jak ty wali mi tekst typu:

 

niktspecjalny Ty sie nigdy nie zmienisz taki Twój urok :p

No jak takich rozmówców mam i z taka wiedza......to sorki ale nie zmienię się.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No widzisz czyli jednak pod kominkiem coś masz - płytki...

 

 

jak mi powiesz jak przykleić płytki na pęknięto wylewkę tak aby one później nie pękły to chętnie posłucham (tylko proszę taką wersję z gwarancją;))

 

szybę jak się zużyje porysuje i w ogóle, przecież można wymienić na nową. No i taka wymiana na pewno łatwiejsza niż wymiana płytek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze naucz się proszę cytować lub używaj zwrotów poprzez wstawienie nicka do osoby do której kierujesz pytanie lub jej coś oznajmiasz.Jak na 9 postów to wygadany czyli mocny w .......jesteś.:rolleyes:.Piszesz ,że palisz.............czym ,.............w czym,co grzejesz(mieszkanie dom,garaż,CWU,CO,co to jest 12 h grzania).Taka wielka persona jak ty wali mi tekst typu:

 

 

No jak takich rozmówców mam i z taka wiedza......to sorki ale nie zmienię się.:bye:

witaj

No wiesz wygadany nigdy nie bylem

-odnosnie wiedzy to nigdy nie wiadomo......

-dogrzewam maly domek 110m

-pale suchym drewnem dab, brzoza, sosna

-kominek jest taki jak mi sie

-w srodku jest 80 cegiel po 7,5 kg policz sam

-a ten pomysl akumulatora podsunol mi "eniu" za co wielki szacunek

-wklad widac na zdieciu nie reklamuje

nie uwazam sie za nikogo wielkiego lubie kominki i tyle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

No wiesz wygadany nigdy nie bylem

-odnosnie wiedzy to nigdy nie wiadomo......

-dogrzewam maly domek 110m

-pale suchym drewnem dab, brzoza, sosna

-kominek jest taki jak mi sie

-w srodku jest 80 cegiel po 7,5 kg policz sam

-a ten pomysl akumulatora podsunol mi "eniu" za co wielki szacunek

-wklad widac na zdieciu nie reklamuje

nie uwazam sie za nikogo wielkiego lubie kominki i tyle

 

pozdrawiam

 

Sam sobie licz.Co mnie to obchodzi.Ale kominek zawalisty

-kominek jest taki jak mi sie

Na jakim zdjęciu go widać???Przecież nie latam za tobą po wątkach.Popracuj nad poprawną pisownią albo poczytaj jak sprzedajesz swoją wiedzę.Mam się kuźwa domyślać???Interpunkcja i ortografia u ciebie w opalach.:confused:

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz czyli jednak pod kominkiem coś masz - płytki...

 

 

jak mi powiesz jak przykleić płytki na pęknięto wylewkę tak aby one później nie pękły to chętnie posłucham (tylko proszę taką wersję z gwarancją;))

 

szybę jak się zużyje porysuje i w ogóle, przecież można wymienić na nową. No i taka wymiana na pewno łatwiejsza niż wymiana płytek...

 

Pęknięcia miałeś już na chudziaku???Ta właściwa wylewka jest popękana tylko przy kominku tam gdzie ewentualnie miałyby być płytki albo szyba???Zawsze możesz położyć siatkę,czy w inny prosty sposób za zbroić i nie potrzeba żadnej gwarancji.Układasz płytkę i finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam chudziaka :)

 

mam 40 cm piasku 12 cm styropianu 13 cm płytę fundamentową folię 10 cm styropiany folię wylewkę 9 c ze zbrojeniem fi 4.

 

pęknięcia są na wylewce (2 zarysowania o nieregularnym kształcie) biegną od kominka w stronę salonu centralnie przed kominkiem.

 

Szybę chciałem położyć na panelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Chcialbym przeprosic forumowiczow za moja pisownie

ale nie posiadam polskich znaków mojej klawiaturze

i nie wiem jak to zmienic.

dziekuje za wyrozumialosc

pozdrawiam

 

no to teraz dałeś czadu.Walisz z grubej rury.A Wujek GOOGLE

 

http://pcfaq.pl/windows/brak-polskich-znakow-na-klawiaturze-jak-wlaczyc-polskie-znaki-na-klawiaturze/

 

http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?t=30992

 

http://pececik.blogspot.com/2010/06/brak-polskich-znakow-problem-z.html

 

http://zapytaj.onet.pl/Category/007,019/2,21098732,Problem_z_klawiatura_brak_polskich_znakow_Jak_to_naprawic.html

 

Ty to tak zawsze masz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam chudziaka :)

 

mam 40 cm piasku 12 cm styropianu 13 cm płytę fundamentową folię 10 cm styropiany folię wylewkę 9 c ze zbrojeniem fi 4.

 

pęknięcia są na wylewce (2 zarysowania o nieregularnym kształcie) biegną od kominka w stronę salonu centralnie przed kominkiem.

 

Szybę chciałem położyć na panelach.

 

Teraz już wiem.Ale czekaj od kiedy one są?Powiększają się itp.?Wy zbrojony jesteś po uszy i ci pęka.Mam wylewki po chudziaku izolowane zgodnie ze sztuką,poziom cudny, i nic mi nie popękało.W około kominka mam w ramce odpowiednią płytkę oddzielającą deskę barlinecką i nic mi nie popękało spada na nią dość często żar i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do wszystkich posiadaczy ramy portalowej ze stali - jako o obudowy kominka, coś w tym stylu

http://www.kominki-zulewski.pl/obudowy_kratki.htm

 

Kominek mam już od dawna, obudowany tylko płytą k-g. Chcę zamówić taką ramę, mam w związku z tym pytania:

1. jak jest montowana taka rama do istniejącego kominka, gdzieś znalazłam informację, że na magnesy?

2.możecie polecić wykonawcę (Wielkopolska), chyba, ze można taką rzecz zamówić przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do wszystkich posiadaczy ramy portalowej ze stali - jako o obudowy kominka, coś w tym stylu

http://www.kominki-zulewski.pl/obudowy_kratki.htm

 

Kominek mam już od dawna, obudowany tylko płytą k-g. Chcę zamówić taką ramę, mam w związku z tym pytania:

1. jak jest montowana taka rama do istniejącego kominka, gdzieś znalazłam informację, że na magnesy?

2.możecie polecić wykonawcę (Wielkopolska), chyba, ze można taką rzecz zamówić przez internet

 

Popytaj tam, gdzie to widziałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o radę i pomoc. Kupiłem kominek wolnostojacy. Chcę go podłączyć pod komin ceramiczny 45 stopni. Wszystko już mam ale brakuje mi rozeta wykanczajacej 45 stopni. Czy w ogole taka istnieje?. Jak wykończyć otwór przy rurze.

 

Pozdrawiam Kamil

 

Spytaj w Darco.

Możesz sam dorobić, używając najpierw szablonu z papieru, a potem blachy i czarnej matowej farby na 400-600 st C (w aerozolu). Musisz wyciąć i dopasować do rury dwa półksiężyce, które po zsunięciu ze sobą stworzą rozetę. Jeden dosuwasz z góry, drugi z dołu, inaczej "nie idzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem.Ale czekaj od kiedy one są?Powiększają się itp.?Wy zbrojony jesteś po uszy i ci pęka.Mam wylewki po chudziaku izolowane zgodnie ze sztuką,poziom cudny, i nic mi nie popękało.W około kominka mam w ramce odpowiednią płytkę oddzielającą deskę barlinecką i nic mi nie popękało spada na nią dość często żar i nic.

 

no niestety pęka. przy kominku są to bardziej zarysowania niż pęknięcia, aczkolwiek jak tam poodkurzam to się dokładniej przyjrzę. Natomiast po drugiej stronie pokoju mam centralnie pęknięcie.

 

poniżej zdjęcia zarysowań przed kominkiem:

CAM00703.jpg

CAM00704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMAT: KOMINKI NASZE

Cykl: relacje z spacerów

Spacerując po Krzeszowicach, zauważyłem że miejscowa firma buduje kominek w domu prywatnym. Zrobiłem fotkę.

Dowiedziałem się również, że kominek jest budowany w miejsce rozebranego prawie 15 letniego kominka z gipsu i wełny. Jedyne co zostało z starego kominka to wkład kominkowy...

Mówili też, że w wnętrzu zainstalowali jakieś magazyny, czy akumulatory ciepła IMPET, kafle zalewane jakimś specjalnym ciężkim betonem AkuMix. No i mówili też, że mimo że to praktycznie seryjne wykonawstwa, to dużo dłubaniny i na pewno zejdzie ich tu z 3 dni.

Pozdrawiam

kominek_kaflowy_akumulacyjny.jpg

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...