Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Temat jest o ciekawych kominkach, to ja się podzielę moim - jest bio i jestem z niego dumny :) Nie potrafiłem sobie wyobrazić rąbania drewna na opał, a teraz tylko dolewam sobie paliwa i już ;) Co prawda nie daje aż tyle ciepła, ale prezentuje się okazale.

Podstawowe pytanie : CO ZE SPALINAMI ??:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakieruje się lodówki. Kominek raczej naturalna szczotka, bo lakier przypalisz.. Szczotkowanie zwykle do odtworzenia. Ale z pewnością taka blacha bywa upierdliwa.

 

Są lakiery bezbarwne do 600oC, na tej blendzie raczej tyle nigdy nie będzie

Wówczas czyścisz wilgotną ściereczką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy??? Założenie zapytania? Skąd ten pomysł? Naprawdę trudno znaleźć w necie zdjęcia takiej obudowy...

 

Pozdrawiam

 

Ana

 

 

uważam, że bez reklamy wyglądał by o niebo lepiej, ale może takie było założenie zapytania

wracając do tematu, taka stal jest delikatna, samym czyszczeniem można ją porysować -

chyba, że byłaby polakierowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi.

 

Pozdrawiam

 

Ana

 

wracając do tematu, taka stal jest delikatna, samym czyszczeniem można ją porysować -

chyba, że byłaby polakierowana

Lakieruje się lodówki. Kominek raczej naturalna szczotka, bo lakier przypalisz.. Szczotkowanie zwykle do odtworzenia. Ale z pewnością taka blacha bywa upierdliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lakiery bezbarwne do 600oC, na tej blendzie raczej tyle nigdy nie będzie

Wówczas czyścisz wilgotną ściereczką :D

 

Tjaaa... Domyślam się, że wiesz doskonale o czym mówisz....Podobnie jak ja, sprawdziłeś to wielokrotnie w praktyce...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa... Domyślam się, że wiesz doskonale o czym mówisz....Podobnie jak ja, sprawdziłeś to wielokrotnie w praktyce...:D

 

Doceniam Twój majestatyczny bagaż doświadczeń. Farba, o której piszę to ta sama, którą malujesz paleniska tylko, że bezbarwna. Pokrywając nią stal inox zabezpieczasz po prostu jej delikatną powłokę przed zarysowaniami. Ot cała empiria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było, nie strzępiłbym jęzora po próżnicy...To subtelna, ale jednak różnica mimo takich samych puszek z tym samym logo. W teorii niby też to samo, w praktyce trochę insze...Zedrzesz w majestacie lub bez, kilka powłok tego lakieru ( jak to nazwałeś- empira?), poczekasz na pieniążki pół roku od niezadowolonego klienta, przestaniesz się wymądrzać...;)

 

No chyba, ze za każdym razem trafiałem na nieświeży towar...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...