Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cubus2

Recommended Posts

Schody oparte na konstrukcji metalowej zespawanej z profili. Na to przyjdą trepy drewniane i barierka w kolorze i wzorze wedle uznania. Trzeba poszperać w internecie za lokalnymi firmami szukając pod hasłem "schody metalowe". Mogę dać namiary na moją ekipę od tych schodów ale nie wiem jaki mają zasięg działania, ja jestem z podkarpacia. Pozdrawiam.

 

Dzięki i już nie zaśmiecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Planuje obudowę swojego kominka podoba mi się zabudowa jak najbardziej prosta. Niewiem jak wygląda użytkowanie w praktyce dla tego pytam.

Czy konieczne jest położenie kafli pod kominkiem? Czy można je zastąpić półką albo obyć się bez ?

 

Ciekawie wokół kominka wygląda szyba zamiast kafli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na wyszukiwarce "kominek blenda foto" i pokazało trochę prezentacji i kilka było z półką i nawet ciekawe rozwiązania. Moje zdanie jest takie : jeżeli palenie okazjonalne to zawsze można uważać lub okazjonalnie coś podkładać. Generalnie jednak coś musi się wysypać i jeżeli jest to palący się kawałeczek to będą szkody. Polecam niepalne otoczenie co najmniej 30 cm. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz z jakiego regionu Polski ma być ta dobra firma wykonawcza, pomożemy dobrać ponieważ prowadząc sprzedaż hurtową wkładów kominkowych znamy sporo sprawdzonych namiarów .

663443321

Cześć.

Miejscowość to Marklowice obok Rybnika lub Wodzisławia.

Nie chciałbym już ofert od kolejnych zdunów czy firm.

Mam już mniej więcej poukładane 3 wyselekcjonowane oferty.

Wybór już na finiszu.

Jedyne o co proszę to o porady od specjalistów z forum czego mam się bać, wystrzegać, unikać ?

Jeden z "kominkarzy" chciał mi wsadzić wełnę więc gdybym nie skorzystał z forum to pewnie bym go zatrudnił bo był najtańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Miejscowość to Marklowice obok Rybnika lub Wodzisławia.

Nie chciałbym już ofert od kolejnych zdunów czy firm.

Mam już mniej więcej poukładane 3 wyselekcjonowane oferty.

Wybór już na finiszu.

Jedyne o co proszę to o porady od specjalistów z forum czego mam się bać, wystrzegać, unikać ?

Jeden z "kominkarzy" chciał mi wsadzić wełnę więc gdybym nie skorzystał z forum to pewnie bym go zatrudnił bo był najtańszy.

Wklejaj jak najwięcej fotek z montażu...Jeśli wybierzesz dobrą firmę, "prawdziwa cnota krytyk się nie boi"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Zaczynamy. Wczoraj pierwszy dzień prac. Wycięli otwory (dolot z zewnątrz oraz odprowadzenie w kominie), zaczęli obudowę z promasilu.

[ATTACH=CONFIG]374693[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]374694[/ATTACH]

 

PS. forum samo przekręca zdjęcia.

 

 

Z jakiego materiału jest ta rura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć ?

Podejrzewam, że Twoja firma robi inaczej ale czy inne robią wobec tego źle ?

 

PS. Kiedy wykonać jakąś próbę palenia ?

Po skończonej imprezie z montowaniem czy przed obudowywaniem kominka w całości ?

Napalić powinieneś natychmiast. Przed dalszymi pracami. Nie za mocno, ale tez nie słabo. Dowiesz się co to za rura...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...