Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogrzewanie Nadmuchowe Nawiewowe


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moze dorzuce swoje dwa grosze... Przez 4 lata mieszkalam w UK w nowym domu, gdzie byla instalacja ogrzewania nadmuchowego i bardzo sobie chwalismy ten system (bylo to w latach 90 tych). Potem sprzedalismy ten dom, bo chcielismy kupic wiekszy. Byl to stary dom, ponad 70 letni, gdzie bylo zrobione tradycyjne centralne ogrzewanie, mieszkalismy tam znowu przez 4 lata, ale bardzo zalowalismy, ze nie stac nas bylo na zmiane instalacji, ze musimy meczyc sie z tym centralnym ogrzewaniem.

 

Teraz w nowowybudowanym domu mamy instalacje centralnego ogrzewania nadmuchowego + rozprowadzona instalacje kominkowa. Wynajmujemy teraz mieszkanie, znowu mamy centralne, zimy sa po prostu nie do wytrzymania, sucha skora, pekajace piety i takie tam fajne rzeczy :cry: Latem przeprowadzamy sie do naszego wymarzonego domku i juz nie mozemy sie doczekac.

 

Nie jestem zwiazana z branza sprzedajaca system ogrzewania nadmuchowego, pisze to co sama doswiadczylam. Kazdy ma prawo do podejmowania swoich decyzji. Znajomi maja zrobiona instalacje tradycyjnego centralnego ogrzewania, my nadmuchowe. Dla nas ten system jest najlepszym rozwiazaniem. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to co jest napisane powyżej to chyba

żywcem zerżniete z jakiejś ulotki reklamowej :D :D

 

noo nie posądzaj mnie o takie sprawy, napisałem to prosto z głowy , ale dziękuję za słowa uznania

 

rafał naprawdę porozmawiaj z ludźmi co musieli mieszkać w czymś takim przez dłuższy czas.

 

Pytałem swojej żony ( użytkuje 2 lata ) i swojego ojca ( >20 lat ) i wielu inych, wszyscy zadowoleni, zreztą ja nie muszę pytać bo mam to na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...