Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dlaczego ludzie odchodzą z pracy? Podziel się swoją opinią!


Barkur93

Recommended Posts

Drodzy forumowicze,

 

Pracujecie w firmach i codziennie widzicie, co dzieje się wewnątrz organizacji. Chcemy poznać prawdziwe przyczyny, dla których ludzie decydują się na odejście z pracy. Wasze doświadczenia i obserwacje są dla nas niezwykle cenne.

 

Zapraszam Was do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże stworzyć raport na temat dynamiki w miejscach pracy. Wyniki ankiety będą dostępne dla wszystkich za darmo.

 

Wypełnij ankietę tutaj: https://forms.gle/mBCJurXDuLAAL24U7

 

Dlaczego warto wziąć udział?

 

- Wasza opinia pomoże zrozumieć, co naprawdę dzieje się w firmach.

- Raport może być przydatny dla pracodawców i pracowników, aby poprawić warunki pracy.

 

Proszę o Wasze wsparcie:

 

- Wypełnijcie ankietę i podzielcie się swoimi doświadczeniami.

- Udostępnijcie ten post, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział.

 

Dziękuję za Waszą pomoc i zaangażowanie.

 

Nazywam się Bartek i prowadzę bloga [mediabrand.com.pl](https://mediabrand.com.pl). Wraz ze znajomymi prowadzę Centrum Ankietowe, gdzie publikujemy raporty na podstawie zebranych danych. Wszystko robimy non-profit. Taki raport można wykorzystać np. w pracy lub w pracach dyplomowych, na studiach itp. Jak klikniecie w ankietę, to wszystko jest opisane :)

 

Pytacie, dlaczego? Kiedyś pisałem pracę dyplomową na studiach i ciężko mi było znaleźć dane z polskiego rynku.

 

Jeśli nie chcecie, to nie musicie wypełniać ankiety. Nic na siłę!

 

Życzę cudownego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pierwsza przyczyna to pieniądze a druga brak uznania za włożoną pracę. Sam pracuję u Janusza to wiadomo jak jest ale córka w korpo ma podobne odczucia - natyra się jak głupia a awans czy podwyżka dopiero po audycie z zewnątrz bo jakoś dziwnie menadżer czy kierownik nie zdaje sobie sprawy że zawraca komuś dupę chorymi zebraniami czy zlecaniem jakichś projektów bez związku w jego godzinach pracy a potem zdziwiony że trzeba robić nadgodziny żeby zrobić to co na umowie -za które okazuje się często nie ma jak zapłacić.

Ankietę wypełniłem - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...