Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prośba o poradę - łazienka i WC


czosneq

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie odnośnie łazienki i WC w mieszkaniu w wielkiej płycie, które niedawno zakupiłem. Mianowicie jak zrobić żeby było dobrze?

Co mi się nie podoba w łazience? Kiedyś była tam wanna, ale poprzedni właściciel podłączył prysznic, wg mnie tak sobie i wolałbym by było to zrobione lepiej. Rura odprowadzająca wodę z pralki i prysznica idzie wzdłuż ściany i nie jest zabudowana, a sama kabina prysznicowa stoi w lekkim oddaleniu od ściany, co powoduje zbieranie się tam strasznego syfu, którego nie da się sprzątnąć. Co można tu poradzić? Da się postawić kabinę zbudowaną tylko z dwóch ścian (a reszta ścian to płytki w rogu, nie wiem jak to lepiej określić, nie znam się), ewentualnie zabudować jakoś tę rurę odpływową i zrobić tak, by nie było tych przerw między ścianami a kabiną (jakiś brodzik z szerszą krawędzią)?

Z kolei w WC myślałem o podłączeniu umywalki, oraz o jakimś zasłonięciu tej dziury między WC a łazienką, gdzie znajduje się pion. Jest sens próbować wsadzić tu małą umywalkę? Jeśli tak, to w rogu czy z boku?

 

Jak to wygląda wszystko obecnie: https://imgur.com/a/iJHdqye

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...