Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Honeywell T87RF2025


wtomeg

Recommended Posts

Dzień dobry, mam podłączone sterowanie Honeywell Honeywell T87RF2025 do nowego pieca Termet. Wszystkie 3 diody na bramce WiFi świecą na zielono, na termostacie pokojowym mam aktywne symbole sieci WiFi jak i sparowania z przekaźnikiem na piecu. Przekaźnik na piecu również mruga co jakiś czas zieloną diodą. Aplikacja TCC Home pokazuje mi prawidłowe odczyty z temperatury faktycznej w pomieszczeniu i ustawionej na termostacie. Mimo, że temperatura na termostacie jest ustawiona na niższą od faktycznie panującej w pomieszczeniu piec grzeje bez przerwy, tak jakby sterowanie było w ogóle nie podłączone. Kiedy ustawiam na termostacie temperaturę wyższą od wskazanej w pomieszczeniu pojawia się symbol płomienia, tylko że co z tego skoro piec grzeje niezależnie od tego czy ustawiona temperatura jest wyższa, czy niższa od faktycznej panującej  w pomieszczeniu.

Mam identyczny zestaw w innym mieszkaniu i tam działa to bez uwag.

Termostat podłączał mi instalator przy montażu piecu. Czy to może być błąd w instalacji, a może to jakieś wymuszone ustawienia manualne na piecu, o którego dezaktywacji nie mam pojęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...