Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej !

 

Dzięki za założenie tematu :-) !

 

Pisząc ten pierwszy post zastanawiałam się czy mam gdzieś zdjęcie z Czachówka.... Niestety w zeszłym roku ukradziono mi komputer z wszystkimi zdjęciami... Zachowały się tylko niedobitki.

 

Ale będzie na pewno kolorowo, bo ja jestem zdjęciomaniakiem :-)

 

Pozdrowienia !!

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za maile !!!

 

Już odpowiadam :-) :

 

Ta rzeka, to właściwie, nie rzeka tylko rzeczka, a tak naprawdę to kanał :-) Co prawda toto gdzieś płynie i to całkiem wartko.

A wał to taki mały walik :-) może metrowej wysokości, ale ponieważ zarośnięty gesto więc robi wrażenie. Może mieszkańcy go kiedyś usypali? Po tej stronie domów tam jest dużo w okolicy. A co do stanów wody, to na wiosnę było jej duużo więcej.

Ta rzeczka płynie dalej przez Zalesie Górne, tworzy stawy pod Piasecznem, w Piasecznie wpada do rzeki Jeziorki, a potem dalej do Wisły pod Konstancinem :-)

 

Tak to wygląda :-)

 

HEj !

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Tak się wczoraj przejęłam tym brakiem zdjęć, że przekopałam archiwa i udało mi się znaleźć jedno zdjęcie rzeczki :-)

Założyłam sobie album zdjęciowy na onecie, ale mam jeden problem..

Jak umiescić zdjęcie, żeby było widać w poście zdjęcie a nie link?? (Ale wstyd pytać......)

 

Jak ktoś mi pomoże, to zaraz wklejam :-)

 

 

Pozdrowienia !

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz sobie okienko na onecie z tym zdjęciem, które chcesz umieścić. Potem prawy przycisk myszy na obrazku i wybierasz coś zbliżone nazwą do "Copy Image Location" (ja używam Firefoxa nie Internet Explorera). Dalej idziesz do pisanej wiadomości i wpisujesz

tutaj_wklejasz_adres_obrazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza - To jest tak że aby pojawiło się zdjęcie na stronie to pomiędzy i wpisać link do samego zdjęcia (w tym przypadku http://foto.onet.pl/upload/23/53/_415286_n.jpg ).

 

Natomiast jeśli chcesz podać nie samo zdjęcie tylko link do strony to używasz http:// i a między nie wpisujesz link.

 

Ty połączyłaś te dwie rzeczy: użyłaś i ale w środku wpisałaś link do strony zawierającej zdjęcie a nie link do samego zdjęcia.

 

Mam nadzieję że jasno się wyraziłem ;-)

 

Jak znaleźć link do samego zdjęcia?

1) W przypadku Twojego zdjęcia podałem go powyżej ;-)

2) W ogólnym przypadku, samemu trzeba wejść na stronę ze zdjęciem, najechać myszką na zdjęcie i teraz postępować różnie z zależności od przeglądarki. Jeśli jest to Internet Explorer to naciskasz PRAWY klawisz myszki. Pojawia się menu a na dole jego pole 'Właściwości". Wybieramy je. Pojawia się dokładna informacja o zdjęciu np. jego nazwa, rozmiar itd. Dla Ciebie interesujące jest pole 'Adres (URL)'. To, co jest dalej napisane to jest adres samego zdjęcia. Zaznaczasz go (przytrzymując lewy klawisz myszki) i naciskasz Ctrl-C. I już masz skopiowany adres samego zdjęcia.

 

Gdybyś używała innej przeglądarki - napisz - to podam Ci do niej instrukcję ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wreszcie !

 

 

Jakie szczęście że są na świecie tacy dobrzy, cierpliwi i bezinteresowni ludzie :-)

 

Od razu się milej zrobiło i słońce jakoś świeci :-)

 

 

Obawiam się tylko ze tego szczegółu nie widać za dobrze, bo za bardzo zmniejszyłam zdjęcie ;-)

 

 

Dziekuję jeszcze raz i Pozdrawiam !

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Zuzza ja tam żadnego niepasującego szczegółu nie widzę. :roll: Po prawej stronie kanału zaraz za drzewkiem tym co prawie w rzece rośnie coś jest czego nie mogę rozpoznać i po lewej stronie w dali zdjęcia też coś nie do rozpoznania. To moze być jakies uciete drzewo a może.................sama nie wiem. Pewnie będziesz musiała sama powiedzieć o co chodzi, chyba że kroś naprawdę ma sokoli wzrok. :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...