Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Uch - wiem co mowisz my tez caly dlugi weekend (oprocz pn, bo wtedy jazda po hurtowniach) sprzatalismy w domu i dzialke. rafal tez wszystkie chwasrt recznie rwal :roll: To lepsze niz silownia :wink:

 

Z pieskiem bedziesz miala iezly zgryz. Moze strefa dla pieska od frontu i z boku przy garzu.

A od tarsu go nie bedziecie wypuszcac :roll: Ale proste w praktyce podczas mieszkania to nie bedzie :roll: A znowu na 4m (jak u mnie wiec wiem co mowisz :wink: ) jakies dzielenie i ploty nie beda wygladaly najlepiej :roll:

Mowisz podajc decyzje - wierze, ze bedzie dobra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich !

 

Aga - odechciewa mi się już tego ogrodu... Niestety wiem, ze nie damy rady psa trzymać w kojcu... Wystarczy tylko jedna chwila nieuwagi, i będzie po roślinach.. a podwójne płoty..... kicha...

 

Basniowy Śnie - nie gniewam się za wpis w dzienniku - nic nie szkodzi - pozdrawiam serdecznie !!

 

Janowscy - link podałam trochę wyżej.

 

No to tyle.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulanka - Właśnie sama nie wiem... Ja też lubię prosto.... Ale żeby nie było za prosto.... ;-) Okna będą z profilami rustykalnymi i z ozdobną listwą, więc takie troszkę bardziej udziwnione drzwi bedą pasowały....

 

 

Słoneczniku - okna raczej na 100% kolor afromozja z meranti. A zmian było sporo :-) Ciężko odnaleźć pierwowzór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

pierwsze drzwi zdecydowanie u mnie wygrywają! :lol: Ale dla mnie to i one są już nieco udziwnione..., hmm pewnie mamy inny gust... :roll: Ha, ale jeśli twój dom nie ma przypominać wiktoriańskich rezydencji to proponuję nr 1. :wink:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zdecydowanie po 17 :wink: ale oddaje głos na drzwi nr 1!!!!

 

Przeczytałam twój Dziennik, i przyznaję, czapka z głowy sama spadła, przed uporem jaki wykazaliście przy poszukiwaniu działki. Ja wymiękłam po roku poszukiwań (tzn. uległam nagłej potrzebie kupienia CZEGOKOLWIEK, byle tylko już przestać szukać).

 

Pozdrowienia specjalne dla psa (anty) ogrodnika! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie głosy !!!

 

Okazało się, że najpierw będzie pomiar, a potem dopiero uszczegółowienie wszystkich detali. Ponieważ jednak na przyszły tydzień wybieram się na urlop (Hip hip hurra !!) to detale ustalimy w ten piątek, a pomiar będzie we wtorek, a umowa w przyszły czwartek - juz beze mnie.

 

Czyli jeszcze będziemy się zastanawiać :-)

 

Iga - drzwi tam gdzie okna czyli w Goranie.

 

 

Pozdrowienia dla Wszystkich !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zuzza,

dacie radę :)

podeślij proszę namiary na Panów hydraulików w wolnej chwili.

Rozmawiałem z gazownią - niestety gaz najwcześniej w I kw. 2007 dla mojego paska działek. Powinno pójść w miarę terminowo bo Pani S. załatwia zgłoszenie kompleksowe wszystkich właścicieli działek - może to coś pomoże ;)

Siły do walki życzę :)

 

Pozdrawiam

Antolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antolek - wczesniej raczej gaz nie będzie Ci potrzebny - nie masz się co martwić :-) Gorzej mają moi sąsiedzi, którzy mogą się niebawem wprowadzić - a tu gaz za pół roku najwcześniej będzie... Ja będę tej zimy ogrzewać kominkiem.

 

Namiary na hydraulika to u męża w telefonie - ale kontakt nie zginie bo to nasz główny majster - robi u nas różne rzeczy.

 

A w ogóle zapraszam na naszą budowę w któryś weekend - my tam zawsze jesteśmy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiowo - tak: Goran i meranti.

 

Wydaje mi się, że okna i drzwi są dobrej jakości. Ceny bardzo przystępne. Terminy możliwe. Panowie na Wałbrzyskiej bardzo sympatyczni. Firma elastyczna - my mieliśmy bardzo szczegółowe wymagania i wszystko było do zrobienia.

 

Oczywiście mam nadzieję że okna i drzwi też okażą się super w rzeczywistości ;-) Zdjęcia będą w listopadzie......

 

Już nie mogę się doczekać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiowo - tak: Goran i meranti.

 

Wydaje mi się, że okna i drzwi są dobrej jakości. Ceny bardzo przystępne. Terminy możliwe. Panowie na Wałbrzyskiej bardzo sympatyczni. Firma elastyczna - my mieliśmy bardzo szczegółowe wymagania i wszystko było do zrobienia.

 

Oczywiście mam nadzieję że okna i drzwi też okażą się super w rzeczywistości ;-) Zdjęcia będą w listopadzie......

 

Już nie mogę się doczekać :-)

 

To już czekam na listopadowe zdjęcia :)

Mi się też bardzo podobały okna Hawkmoona z Igies&Igies (wasza wycena porażająca!!!). Czy wasze będą też w podobnym stylu? Ja szukam (na razie spokojnie, bo potrzebne dopiero późną wiosną) w takim starszym stylu, chyba ze szprosami konstrukcyjnymi, układ okna w pionie i jakiś zdobnik (frezowany szpros?). I też drewno, chyba meranti. I do tego drzwi odpowiednie (najchętniej wyciągnęłabym z jakiejś starej kamienicy ;) ). Bardzo jestem ciekawa jakie będą twoje okna i drzwi :).

Muszę poszukać Gorana w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...