Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do NiecoDziennika Zuzzy :)))


Aga J.G

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 824
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już nie wierzę, że się kiedyś wygrzebiemy z tej elektryki i tynkowaniaaaaaaaa i po co tu pisać..... jak i tak nie ma o czym ;-)

 

E tam każdy etap ma w końcu swój koniec, chociaż czasmi człowiek zaczyna wątpić czy aby na pewno jest to reguła :)

Trzymam kciuki za dalsze postępy na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza,

tak w zasadzie to dopiero wczoraj zobaczyłem Twój domek :) Wcześniej jakoś tak nie byłem w stanie sobie go zlokalizować.

 

No to będę Cię widział z mojej kuchni ja się kiedyś zbuduję :) hahahahaha

 

W niedzielę widziałem spory ruch szczególnie na poddaszu. Mieliśmy podejść ale byliśmy z całą świtą.... :)

 

Ale z chęcią kiedyś ;)

 

Powodzenia i uszy do góry - ja bym chciał być na takim etapie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza, mam ten sam dylemat z oknami i wylewkami. Tynki właśnie się robią, ale jeszcze nie mam hydrauliki. Wylewki będę mogła robić dopiero na początku listopada. A okna już mamy zamówione i powinny być w tym tygodniu, więc u nas okna na pewno będą przed wylewkami.

Pamiętam, że sprzedawca mówił, że tynki powinny być zrobione, ale wylewki niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się ma do waszego problemu, ale słyszałem o sposobach osuszania powietrza w pomieszczeniach. Działa to prawie jak zwykła klima i wykrapla z powietrza wilgoć. Takie urządzenie można sobie wynająć i wstawić do domku - podstawić wiadro i hajda.

Tak tylko rzucam luźną myśl :)

 

Zima ma nie być sroga - BEDZIE DOBRZE :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :-)

 

Ciągle się zastanawiam czy damy radę czy nie ;-) Ale jakoś humor mam lepszy po weekendzie.

 

Zuzza, przecież innego wyjścia nie ma, jak tylko dać radę.

To jedyna opcja, pamiętaj :wink:

 

A listopad i grudzień będzie wyjątkowo ciepły i suchy. Tak mówią górale i mądralińscy od prognozowania pogody. Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...